Людина створена не лише, як вища істота згідно складності будови її органів та рівня процесів мислення, але наділена дивним «даром» самоналаштування, який часто робить людині погані послуги.
Якщо не вдаватися у нудні або надто цікаві нюанси питання, можна резюмувати, що все що з нами трапляється має певну причину, яка у більшості випадків є – ми самі та наші бажання та вчинки.
З пошуками роботи справи йдуть так само. Бажане працевлаштування просто не збирається йти до шукача, незважаючи на його серйозне відношення до пошуків та наявність певних переваг, як кандидата. Не рятує ситуацію ані регулярне оновлення резюме та іншої інформації про шукача, ані чіткі та швидкі відгуки на вакансії, які трапляються, ані спроби влаштуватися на роботу «через своїх».
Скоріше за все, причина криється в самому шукачеві, який певним чином та з відомих лише йому причин підсвідомо блокує розгортання ситуації, програмуючи себе на поразку. Серед основних психологічних причин, які призводять до таких неусвідомлюваних дій, найбільш розповсюджені де-кілька, які зібрані нижче.
Психологи вважають, що це найпоширеніша причина того, що людина не може знайти собі роботу, часто, навіть, не усвідомлюючи свого небажання. Розуміючи факт того, що вони потребують роботи, такі люди з різних причин не хочуть працювати в обраних місцях або взагалі. Ззовні, демонструючи враження активного пошуку роботи, така людина внутрішньо не готова до таких змін у власному житті, й тому, усіма силами опирається отриманню конкретного результату.
Вона й справді, може кожен новий раз знаходити доволі переконливі причини того, що «така робота» її не влаштовує.
Будь-яке надмірне бажання не здатне принести користі та, як правило, теж може заважати людині в її житті. «На все згодні», із відданими очима кандидати, сьогодні викликають більш підозри, ніж довіри та можуть зацікавити лише шахраїв, що зустрічаються на ринку праці.
Незважаючи на необхідність або бажання отримати саме цю вакансію, контролюйте власні емоції та бажання, щоб не вразити рекрутерів так, як не потрібно. Також, не забувайте відпочивати перед важливими співбесідами, щоб мати здоровий вигляд та ясне мислення.
Певна кількість юдей здатні недооцінювати себе, а де-хто, просто не приділяє належної уваги до складання того самого резюме «яке продає». Нехтуючи відображенням власних «сильних сторін», або сподіваючись на те, що рекрутер «й сам побачить» з працівником якого рівня він має справу, шукачі відбирають в себе самих чимало шансів на успіх.
Відсутність репетицій, якщо вони потрібні, перед співбесідою, також, призводить до ситуацій, коли людина, яка зуміла гідно описати власні навички та зацікавити рекрутерів, раптом губиться та призводить до створення враження про «чуже авторство» резюме.
Гідна та чітка презентація себе, у якості кандидата – це суттєвий відсоток вашого успіху в отриманні роботи про яку ви мрієте.
Такої помилки припускаються молоді фахівці, випускники вищів та професійних навчальних закладів та, загалом, молодь, яка не має професійного та життєвого досвіду.
Бажаючи отримати гідну роботу та маючи за плечима гучні назви вищів, молоді люди дивляться з високу на більшість реальних вакансій, зволікаючи від їх виборювання та очікуючи чогось, що стане «гідним» їх персон.
Навіть насправді цінним кандидатам не часто прощавають демонстрацію власної переваги над оточуючими. Якщо кандидат погано відгукнувся про колишнього роботодавця та колег, скаржиться на недолугість рекрутерів, які не бачать його переваг, бере на себе одразу високі планки потенційної роботи – це все відштовхує співрозмовників.
Сучасні роботодавці намагаються приймати на роботу не лише професіоналів своєї справи, а й гідних особистостей – людей, що здатні стати частиною команди, а не вносити до неї сварки та «війну».
Тож, навіть маючи «зуба» на попередніх роботодавців, краще не повертати розмову «навколо себе ошуканого», а зосередитися на тих перевагах, які ви справді готові дати майбутній вакансії.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.