Роботу можуть отримати не тільки люди… а й тварини. Звичайно, зарплату за це вони не отримають, та й скільки їм потрібно – корм і прихисток, щоб укритися від негоди. І дрібка людської любові, якщо пощастить.
В цьому відношенні поталанило безпритульних котам Чикаґо, адже одне з найбільших міст США зіткнулося з навалою гризунів, і вирішити цю проблему можуть власники пухнастої шерсті та хвостів. Jobs.ua поцікавилися цим питанням, адже проблема безпритульних тварин турбує багатьох небайдужих людей.
Чикаґо – третє за величиною місто США, агломерація міста невпинно зростає. Будуються нові житлові будинки, які приваблюють до себе щурів. Втім, гризунів приваблює не тільки це – в мегаполісі рештки їжі можна відшукати без проблем.
Збільшення популяції міських щурів – проблема великих міст, тому волонтери, які всерйоз переймаються проблемами безпритульних тварин, вирішили розшукувати безпритульних котів і не присипляти їх, а віддавати місцевим бізнесменам на роботу. Коти ловлять гризунів, але іноді вистачає однієї присутності кота. Річ у тому, що коти виділяють феромони, які відлякують шкідників. Тому такі «наймані працівники» можуть лише їсти і спати, а їхня роботу буде виконуватися сама собою.
Питання боротьби з гризунами є актуальним для аграріїв, які зберігають у зерносховищах велику кількість зерна. Та й не тільки для них – і заклади громадського харчування, і пивоварні з їхніми зерновими запасами, яке необхідне для виготовлення хмільних напоїв – для них це питання теж є вкрай актуальним. А для мешканців багатоквартирних будинків це питання хіба не є актуальним? Адже в своїх підвалах мешканці багатоповерхівок зберігають їстівні припаси. Та й для власників будь-якого житла це питання є актуальним, бо гризуни можуть проникати в будинки по системах вентиляції, вони здатні вишукувати найменші шпарини та отвори, щоб пролізти всередину.
До речі, з цієї ж причини український фермер Олександр Єременко із села Олексіївка (Херсонська область) найняв до себе на роботу… близько тридцяти котів. Обов’язки їхні зрозумілі – відловлювати гризунів, а в якості винагороди вони отримують котячий корм. Як запевняє фермер, після появи котів гризуни з території бази відпочинку поділися.
Коти – доволі розумні тварини, і їх можна натренувати для багатьох речей. Наприклад, щоб слідкував за малюком, не дозволяв йому вибиратися з манежу чи наближатися до підвіконня. Адже трапляються нещасні випадки, коли батьки забувають про прочинене вікно, а малюк в цей час залишається без догляду. Кіт, який сидітиме на підвіконні, не дозволить дитині вибратися на підвіконня.
Тому взяти до себе додому «на службу» кота – доволі цікава ідея. Та й про них – тобто про безпритульних тварин – більше нема кому потурбуватися, тільки нам, людям. Вони не можуть в нас попросити про допомогу – ви задумувались колись про це? Людям в цьому відношенні легше – як би їм не було важко, але вони можуть попросити ближнього про допомогу. Безпритульні тварини – ні. Вони можуть лише жалібно дивитися в очі людей, шукаючи там порятунку.
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.