Вот несколько способов справиться со стрессом на рабочем месте:
Уберите на рабочем столе. Чистый рабочий стол позволяет быстрее сконцентрироваться на задании. Уделите час времени уборке, и вы заметите, насколько приятней стало работать.
Делайте перерывы. Не сидите на одном месте дольше двух часов. Выйдите на балкон или во двор подышать свежим воздухом или совершите медленную прогулку на кухню.
Питайтесь правильно. В первую очередь, сократите количество потребляемого кофеина. Пейте меньше чая, кофе и колы. Обедайте в одно и то же время.
Научитесь расставлять приоритеты. Ошибка многих офисных сотрудников – желание выполнить всю работу сразу. Трудоголики всегда в почете, но они первые на очереди в кабинет психолога. Умение сфокусироваться на первоочередных задачах и отложить на потом все остальное – очень важно в ежедневной работе.
Принимайте решения быстро. Чем быстрее вы встретитесь лицом к лицу с проблемой, тем быстрее сможете ее решить. Не откладывайте решение в долгий ящик.
Делегируйте часть заданий коллегам или подчиненным. Никто в этом мире не может качественно выполнить работу без помощи других людей. Не нужно стараться справиться со всем в одиночестве.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.