RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. На работе

Публикации "На работе"

Страница 1 из 120

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Як залишатися організованими, працюючи віддалено?

  19 ноября 2023 368

  Як залишатися організованими, якщо працюєте з дому, і не маєте змоги бачити щодня друзів-колег? Пропонуємо обговорити це питання, а також з’ясуємо, як не втратити продуктивність, працюючи віддалено.

 • Як донести до керівництва, що ви вже не «вивозите»

  5 ноября 2023 447

  Проблема професійного вигорання турбує кожного другого українця в наш час. Парадоксально, але тільки деякі співробітники наважуються повідомити про цю проблему керівництву. Чому так відбувається і як правильно припіднести начальству думку, що ви вже не «вивозите»?

 • Офісний синдром на дистанційці: як він проявляється і як йому запобігти?

  16 января 2023 339

  Багато людей працює віддалено, тому в офісі чи вдома, але доводиться подовгу засиджуватися за комп’ютером. Це може призвести до певних проблем із здоров’ям, і в цій статті разом із Jobs.ua поговоримо про те, що таке офісний синдром і які профілактичні заходи мінімізують ризик його появи.

 • Чи забезпечують роботодавці всім необхідним ваше робоче місце під час відключень електроенергії

  11 января 2023 259

  Хто б міг подумати, що починаючи з листопада 2022 року однією з конкурентних переваг серед роботодавців стане наявність генератора і постійного інтернету.

 • Ефективно занотовувати на роботі – методи та поради

  5 января 2023 427

  Ефективність занотовування важливої інформації на роботі годі переоцінити. Відтак і постає питання, як ефективно робити нотатки, якими методиками користуватися, щоб полегшити цю справу. Пропонуємо з’ясувати, які цікаві методики та поради допоможуть у цій справі.

 • Як відмовити колезі без почуття провини?

  30 ноября 2022 393

  Одне з універсальних правил життя можна сформулювати так: навчіться відмовляти. Мається на увазі відмовляти настирливим людям в їхніх проханнях, або ж колегам, якщо ми говоримо про робочі відносини. Портал з працевлаштування Jobs.ua має для вас чіткі рекомендації, як відмовляти настирливому колезі так, щоб потім вас не мучило почуття провини.

 • Святкуємо в компанії День захисника та захисниць України: ідеї та поради

  10 октября 2022 295

  Портал Jobs.ua підготував для вас декілька ідей та порад, як достойно провести на роботі цей важливий день.

 • Zen To Done - найпростіший спосіб таймменеджменту

  27 сентября 2022 398

  Автор каналу про продуктивність Zenhabits - Лео Бабаута, винайшов новий унікальний спосіб “Zen to Done”, що зосереджений на простоті, яка концентрує нас на діях «тут і зараз»

 • Тихе звільнення, як спосіб відстояти власні кордони

  10 сентября 2022 405

  Події останніх місяців і років змінили назавжди погляди робітників на те, які форми зайнятості існують, які вам найкраще підходять, як найкраще будувати власний графік роботи, щоб обмежити навантаження.

 • Що таке ефект Даннінга-Крюгера на роботі?

  11 августа 2022 1060

  Зауважували, як стороння людина применшує свої знання і досягнення, будучи при цьому висококласним спеціалістом? Або ж навпаки – хтось вихваляється своїми значно перебільшеними здобутками, хоча ви добре знаєте, що це некомпетентна людина. Якщо ви знайомі з такими випадками, це означає, що ви вживу могли поспостерігати за цікавим явищем, який отримав назву «ефект Даннінга-Крюгера».


Ctrl →
1 из 120

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх