По результатам исследования среди более 10 тысяч опрошенных человек, 54% договорились о том, чтобы директор компании в случае смены работы выдавал сопроводительное письмо или выступал в роли рекомендательного лица. 10% признались, что попросят в том случае, если это будет нужно. 17% граждан заверяют, что в рекомендациях они не нуждаются. А 19% соискателей объяснили, что им просто некого просить об этом.
По мнению работодателей, отсутствие рекомендации еще ни чего не решает. Конечно они обращают внимание на рекомендации, но для них это не принципиально. Так, например каждый десятый работодатель уверяет в том, что они совсем не нужны, объясняя тем, что многое зависит от самого кандидата на вакантную должность.
Как оказалось, в большинстве случае работодатели охотно рассмотрят рекомендации на низшие должности (няни, домработницы) и на самые топовые (руководители, директора).
В рекомендательных письмах руководители характеризуют человека и его способности. Как признаются рекрутеры, встречаются не более 10% писем с некоторыми отрицательными отзывами. А в 33% случаях, письма о выбранных соискателях приходят в изумительном виде.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.