Згідно даним Jobs.ua за минулий рік, кількість жінок-підприємців збільшилося в світі на 13%. Представниць прекрасної статі стало більше на керуючих посадах, як у секторі приватного бізнесу, так і у державних напрямках.
Але, все ж таки є в нашому світі такі міста, де створені найбільш приємні умови для розвитку саме «жіночого бізнесу» або справі, яка керується дамою.
Наприклад, 9-й саміт Dell Women Entrepreneur Network презентував рейтинг щодо міст, які найбільш пристосовані для розвитку бізнесу жінкою.
Дослідники рейтингу, вивчали наявність перешкод або, навпаки, можливостей, таких як доступ до капіталу та технологій, що помагають у розвитку справи.
Кращою країною, що дозволяє будувати свій бізнес жінкам, було признано США. Саме міста цієї країни, більш всього виявилися підготованими до такого специфічного дослідження.
У топ рейтингу (перші три позиції) увійшли такі світові міста як Нью-Йорк, Сан-Франциско та Лондон.
Місцева влада цих міст зробила все можливе щоб сприяти розвитку компаній, які очолюють жінки.
Ще, в «десятку» найпопулярніших та зручних, увійшли такі міста, як Бостон, Стокгольм, Лос-Анджелес, Вашингтон, Сієтл, Сінгапур та Торонто.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.