Згідно даним Jobs.ua за минулий рік, кількість жінок-підприємців збільшилося в світі на 13%. Представниць прекрасної статі стало більше на керуючих посадах, як у секторі приватного бізнесу, так і у державних напрямках.
Але, все ж таки є в нашому світі такі міста, де створені найбільш приємні умови для розвитку саме «жіночого бізнесу» або справі, яка керується дамою.
Наприклад, 9-й саміт Dell Women Entrepreneur Network презентував рейтинг щодо міст, які найбільш пристосовані для розвитку бізнесу жінкою.
Дослідники рейтингу, вивчали наявність перешкод або, навпаки, можливостей, таких як доступ до капіталу та технологій, що помагають у розвитку справи.
Кращою країною, що дозволяє будувати свій бізнес жінкам, було признано США. Саме міста цієї країни, більш всього виявилися підготованими до такого специфічного дослідження.
У топ рейтингу (перші три позиції) увійшли такі світові міста як Нью-Йорк, Сан-Франциско та Лондон.
Місцева влада цих міст зробила все можливе щоб сприяти розвитку компаній, які очолюють жінки.
Ще, в «десятку» найпопулярніших та зручних, увійшли такі міста, як Бостон, Стокгольм, Лос-Анджелес, Вашингтон, Сієтл, Сінгапур та Торонто.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».