Так, первенство досталось сфере розничной продажи и дистрибуции товаров широкого спроса и продуктов питания (14%). Затем следуют промышленное производство (12%) и производство продуктов питания (11%). На четвертой позиции – банковские и инвестиционные компании, которые, несмотря на непростую ситуацию в своей сфере, продолжают инвестировать в рекрутмент (10%).
Отраслевой спрос на услуги онлайн-рекрутинга
Продажи. Товары широкого спроса и продукты питания = 14%
Производство. Промышленность = 12%
Производство. Продуктовый сектор = 11%
Банки и инвестиционные компании = 10%
Телекоммуникации: инфраструктура и услуги = 7%
ИТ. Разработка и консультирование = 7%
Услуги. Рекрутинговые = 7%
Продажа. ИТ и электроники = 6%
Масс-медиа и искусство = 4%
Продажа. Промышленные товары = 4%
Производство. Товары широкого спроса = 4%
Медицина и фармацевтика = 3%
Страхование = 3%
Услуги. Недвижимость, юридические, образовательные = 2%
Услуги. Финансовые = 2%
Услуги. Маркетинг, реклама, дизайн = 1%
HoReCa, Туризм = 1%
Другое = 2%
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.