RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваша зарплата
  5. Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

14.01.2019 283Автор: Олександр Мавлідінов
Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

14.01.2019     283Автор: 

Як дізнався Jobs.ua, за даними аналітиків, минулого року найбільш популярними у аспекті розмірів заробітків, у столиці України були будівельні спеціальності. У термін з січня по липень 2018 року, оклади таких фахівців суттєво зросли – приблизно, з 10 000 грн до 15 000 грн на місяць.

Другу сходинку цього рейтингу обіймав «персонал для дому»: покоївки, няні та наймані домогосподарки почали заробляти, у середньому, на 4 000 гривень більш ніж до цього. Їх заробітні платні сягали 14 000 грн на місяць.

Трійку лідерів замкнули робітники транспортних служб, які мали оклади до 11 000 грн.

Сфера виробництва та енергетики залишалася стабільною, пропонуючи зарплатню, у середньому, близько 10 000 грн на місяць. Аграрний сектор Києва та області, також показав середній результат у розмірі заробітної платні на рівні у 10 000 грн, що більш ніж у інших регіонах країни.

Щодо періодичності зростання заробітних плат у столиці, то самим «низьким» був квітень, коли середня зарплатня у Києві була на рівні 9 000 (+-) грн/міс. Але на початку літа, вона збільшилася, приблизно на 30%.

На початку осені, ця цифра вже мала показник до 13 800 гривень.

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх