Як дізнався Jobs.ua, за даними аналітиків, минулого року найбільш популярними у аспекті розмірів заробітків, у столиці України були будівельні спеціальності. У термін з січня по липень 2018 року, оклади таких фахівців суттєво зросли – приблизно, з 10 000 грн до 15 000 грн на місяць.
Другу сходинку цього рейтингу обіймав «персонал для дому»: покоївки, няні та наймані домогосподарки почали заробляти, у середньому, на 4 000 гривень більш ніж до цього. Їх заробітні платні сягали 14 000 грн на місяць.
Трійку лідерів замкнули робітники транспортних служб, які мали оклади до 11 000 грн.
Сфера виробництва та енергетики залишалася стабільною, пропонуючи зарплатню, у середньому, близько 10 000 грн на місяць. Аграрний сектор Києва та області, також показав середній результат у розмірі заробітної платні на рівні у 10 000 грн, що більш ніж у інших регіонах країни.
Щодо періодичності зростання заробітних плат у столиці, то самим «низьким» був квітень, коли середня зарплатня у Києві була на рівні 9 000 (+-) грн/міс. Але на початку літа, вона збільшилася, приблизно на 30%.
На початку осені, ця цифра вже мала показник до 13 800 гривень.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.