UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

14.01.2019 285Автор: Олександр Мавлідінов
Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік

14.01.2019     285Автор: 

Як дізнався Jobs.ua, за даними аналітиків, минулого року найбільш популярними у аспекті розмірів заробітків, у столиці України були будівельні спеціальності. У термін з січня по липень 2018 року, оклади таких фахівців суттєво зросли – приблизно, з 10 000 грн до 15 000 грн на місяць.

Другу сходинку цього рейтингу обіймав «персонал для дому»: покоївки, няні та наймані домогосподарки почали заробляти, у середньому, на 4 000 гривень більш ніж до цього. Їх заробітні платні сягали 14 000 грн на місяць.

Трійку лідерів замкнули робітники транспортних служб, які мали оклади до 11 000 грн.

Сфера виробництва та енергетики залишалася стабільною, пропонуючи зарплатню, у середньому, близько 10 000 грн на місяць. Аграрний сектор Києва та області, також показав середній результат у розмірі заробітної платні на рівні у 10 000 грн, що більш ніж у інших регіонах країни.

Щодо періодичності зростання заробітних плат у столиці, то самим «низьким» був квітень, коли середня зарплатня у Києві була на рівні 9 000 (+-) грн/міс. Але на початку літа, вона збільшилася, приблизно на 30%.

На початку осені, ця цифра вже мала показник до 13 800 гривень.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору