Оскільки наша робота займає майже дві третина життя, зрозуміло бажання людини, проводити цей час не лише заради результату, а й з певним комфортом. До того ж, зручність, досягти якої допомагають всілякі сучасні розробки та гаджети, суттєво впливає й на кінцевий результат роботи, й на наявність належної атмосфери.
Якщо, ви не належите до категорій людей, які можуть ефективно працювати лише за ідеально прибраним столом, Jobs.ua радить поцікавитися сучасними винаходами, що створені спеціально для офісної роботи.
Модний тренд на фіксацію рівня свого щастя від той роботи, що виконуєш, зараз можна фіксувати за допомогою «календарів щастя», помічаючи спеціальними «смайлами» чи малюнками той рівень задоволеності від минулого дня, який людина відчуває наприкінці роботи. Тому для кого важливо, наскільки позитивно він відчуває себе працюючи саме так, такий засіб допоможе зрозуміти необхідне. Для всіх інших, він стане гарним додатком до робочого столу та допоможе фіксувати найбільш цікави дати. До речі, такі календарі існують й в електронному вигляді.
Світло офісів здатне псувати зір та викликає в певної групи людей стан дратівливості та непрацездатності. Допомогти рішенню цієї проблеми можна за допомогою спеціальних відео-панелей, що дуже легкі та зручно монтуються у «квадрати» стандартної офісної стелі. Показують такі панелі лише одну картинку – безодне синє небо. Розмістив над собою таке «віконце», людина зможе й мати достатньо «денного світла», й відволікатися, дозволяючи очам відпочивати від напруги роботи з монітором.
Відомо, що де-які робочі записки та інші «папірці» краще винищувати по скоріше. Притому, великі шредери досить коштовне обладнання й займають чимало місця в офісах. Невеликий портативний шредер, що працює від розетки та від акумулятору, може стати у нагоді, коли треба подрібнити якийсь небудь документ.
Кабелі та всілякі дроти, що є постійними супутниками сучасної техніки, можуть суттєво заважати процесу роботи. Для того, щоб все це не потрапляло на вашому шляху та не заважало ногам під столом, існують сучасні спеціальні утримувачі дротів й шухляди. Шухляди та шухлядки мають різні розміри та їх можна розмістити під столами, безпечно складаючи у них згорнуті дроти. Утримувачі, що нагадують незвичні прищіпки, завдяки простому вакуумному замку, здатні фіксуватися на будь-яких поверхнях, тому дроти можуть утримуватися там, де це зручно працюючий людині.
Щодо зручності ніг, окрім того, щоб звільнити їх від полону дротів, під столом монтується…зручний гамак для ніг. Відомо, що від довготривалого сидіння, ноги людини також втомлюються, отримуючи ще й навантаження від притоку крові. Тож, періодично користуючись таким пристроїм, можна полегшати напруження від сидіння. Ну, а людина, що менше втомлена, може ефективніше й працювати.
Щоб не казали про шкоду від надмірного вживання кави, більшість офісних робітників, так чи інакше роблять це регулярно. Серед альтернатив чорному напою, на другому місці чай. Обидва напої вживаються краще поки ще не охолонули, тож спеціальна підставка із USB-кабелем, яка не дасть теплу покидати напій, точно стане у нагоді.
Працювати треба з радістю, а це таке відчуття, у якому комфорт займає суттєвий відсоток. Ну, а вже позитив від самого робочого процесу, звичайно має призвести й до гарних показників робітника.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.