Согласно оценкам японских властей, к 2030 году страна столкнется с 16- процентным сокращением рабочей силы, в то время как количество пожилых людей будет неуклонно расти. Это может привести к резкой нехватке кадров.
В этой ситуации помочь смогут роботы – от микроскопических капсул, вживляемых в организм человека, до высокотехнологичных пылесосов.
Привлечение роботов позволит людям сосредоточиться на решении более важных проблем и задач, говорится в сообщении.
Япония сможет сэкономить порядка 2,1 триллиона иен ( миллиард) на страховании пожилых людей в 2025 году, используя роботов для наблюдения и обследования пациентов в возрасте.
Роботы смогут оказать существенную помощь, если будут присматривать за детьми, пенсионерами и выполнять работу по дому.
Текущие темпы рождаемости в Японии составляют в среднем 1,3 ребенка на женщину. Такими темпами к 2055 году население страны будет на 40 процентов состоять из людей старше 65 лет.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.