RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Розумний ризик? Справжній успіх!

Розумний ризик? Справжній успіх!

15.05.2019 628Автор: Олександр Мавлідінов
Розумний ризик? Справжній успіх!

Розумний ризик? Справжній успіх!

15.05.2019     628Автор: 

Власна віра людини у те, чим вона займається – аспект, необхідний у кожній справі. Якщо до цього додати талант та здатність ризикувати – може вийти цікава історія успіху.

Jobs.ua пропонує поглянути на сміливі рішення та незвичні поступки звичайних людей, які не побоялися та були винагородженні за свої сміливі дії.

Еліша Отіс – винахідник безпечного пристрою для гальмування ліфтових кабін у випадку аварії троса, міг би й не увійти до лав історій успіху, якби мав сумніви щодо того, чим він займався.

Переїхавши до Нью-Йорку, де він мав відповідати за роботу по підйому вантажів на верхні поверхи будівель, Отіс зіткнувся з проблемами безпеки ліфтів того часу. Існуючи системи підйому були геть ненадійними та не мали жодних пристроїв, що мали забезпечити хоча який шанс на виживання у разі падіння кабіни чи платформи з висоти. До речі, такими механізмами людство того часу, користувалося задля промислових цілей. Тож, не маючи ліфтів для перевезення пасажирів, багатоповерхівок не будували, оскільки підійматися на верхні поверхи доводилося б, виключно, пішки.

Працюючи над проблемою, Еліша Отіс винайшов пристрій, який назвав «уловлювачем». Ідея полягала у тому, щоб надійно застопорити кабіну чи вантажну платформу, у якої раптово порвало троса підйомника.

Незважаючи на те, що експерименти доказували безпеку пристрою, страх перед численними падіннями ліфтів був настільки високим, що винахідника ніхто не бажав сприймати серйозно.

Не впадаючи у відчай, впевнений у користі винаходу для усього людства, у 1854 році Отіс, дочекався видатної виставки механізмів, що проходила в Нью-Йорку та влаштував ефективну презентацію свого пристрою.

Щоб привернути увагу до того, наскільки безпечним є ліфтовий уловлювач, Отіс самостійно піднявся у кабіні ліфту, що був обладнаний пристроєм, а потім…. його помічник перерізав ліфтовий трос на очах сотень глядачів.

Кабіна не впала й вже за три роки Отіс побудував та встановив перший пасажирський ліфт у світі. Поступово, його компанія стала відомою та очолює рейтинги крупних холдингів й зараз.

А людство, отримавши безпечний ліфт, почало будувати «у висоту», створивши перші хмарочоси та повністю вирішивши проблему економії землі та надання можливості великої кількості людей оселятися у великих містах.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх