UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Цікаво про бізнес
  4. Чоловіки, які змінили світ
  5. Розумний ризик? Справжній успіх!

Розумний ризик? Справжній успіх!

15.05.2019 633Автор: Олександр Мавлідінов
Розумний ризик? Справжній успіх!

Розумний ризик? Справжній успіх!

15.05.2019     633Автор: 

Власна віра людини у те, чим вона займається – аспект, необхідний у кожній справі. Якщо до цього додати талант та здатність ризикувати – може вийти цікава історія успіху.

Jobs.ua пропонує поглянути на сміливі рішення та незвичні поступки звичайних людей, які не побоялися та були винагородженні за свої сміливі дії.

Еліша Отіс – винахідник безпечного пристрою для гальмування ліфтових кабін у випадку аварії троса, міг би й не увійти до лав історій успіху, якби мав сумніви щодо того, чим він займався.

Переїхавши до Нью-Йорку, де він мав відповідати за роботу по підйому вантажів на верхні поверхи будівель, Отіс зіткнувся з проблемами безпеки ліфтів того часу. Існуючи системи підйому були геть ненадійними та не мали жодних пристроїв, що мали забезпечити хоча який шанс на виживання у разі падіння кабіни чи платформи з висоти. До речі, такими механізмами людство того часу, користувалося задля промислових цілей. Тож, не маючи ліфтів для перевезення пасажирів, багатоповерхівок не будували, оскільки підійматися на верхні поверхи доводилося б, виключно, пішки.

Працюючи над проблемою, Еліша Отіс винайшов пристрій, який назвав «уловлювачем». Ідея полягала у тому, щоб надійно застопорити кабіну чи вантажну платформу, у якої раптово порвало троса підйомника.

Незважаючи на те, що експерименти доказували безпеку пристрою, страх перед численними падіннями ліфтів був настільки високим, що винахідника ніхто не бажав сприймати серйозно.

Не впадаючи у відчай, впевнений у користі винаходу для усього людства, у 1854 році Отіс, дочекався видатної виставки механізмів, що проходила в Нью-Йорку та влаштував ефективну презентацію свого пристрою.

Щоб привернути увагу до того, наскільки безпечним є ліфтовий уловлювач, Отіс самостійно піднявся у кабіні ліфту, що був обладнаний пристроєм, а потім…. його помічник перерізав ліфтовий трос на очах сотень глядачів.

Кабіна не впала й вже за три роки Отіс побудував та встановив перший пасажирський ліфт у світі. Поступово, його компанія стала відомою та очолює рейтинги крупних холдингів й зараз.

А людство, отримавши безпечний ліфт, почало будувати «у висоту», створивши перші хмарочоси та повністю вирішивши проблему економії землі та надання можливості великої кількості людей оселятися у великих містах.

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Вгору