Сьогодення нашої рідної України просякнуте болем і стражданнями. І це без перебільшення. Трагічні події війни принесли всім українцям величезні втрати, руйнування. У такі часи гостро стоїть питання турботи про дітей та стареньких – захистити їх, надати все необхідне, уберегти. Багато наших небайдужих громадян об’єдналися і готові допомагати й підтримувати тих, хто сьогодні в біді й скруті, кому найважче.
Руслан Горовий, один з таких наших патріотів, – український журналіст, автор відомого проекту «Служба розшуку дітей», заслужений журналіст України, режисер короткометражного та документального кіно, поет і музикант, письменник. У мирний час він старанно робив свій внесок у розвиток нашої культури, поезії й мистецтва. А сьогодні Руслан Горовий, не лише митець, а й волонтер, який об’єднав й згуртував коло себе тих, хто не байдужий до людського горя, готовий йти і їхати на допомогу постраждалим. В соцмержі він називає своє об’єднання «циганський табір».
Для Київщини Руслан Горовий – перший постачальник допомоги. І це не лише продукти харчування чи одяг, хоча вони теж дуже потрібні. Ситуації різні трапляються. Наприклад, придбали і привезли бабусі-пенсіонерці шифер для будинку, що постраждав від вибухів. В ньому зимуватимуть щонайменше чотири сім’ї. А таких же будинків не один і родин, що не зможуть самотужки полагодити свої домівки. Забезпечили усім необхідним сім’ю з дітками, що нарешті вже серед своїх. Допомагають сім’ям відновити зруйноване житло, яке ще можна відновити й жити в ньому. Бо багато мешканців не хочуть полишати своїх домівок, хоч і зруйновані вщент. Вони об’єднуються у своїй біді допомагаючи один одному розбирати завали і укріплювати ті хати, які ще можна врятувати. Руслан Горовий привіз їм молотки, сокири, розвідні ключі, шланги та інші необхідні інструменти. Для когось знайшов і привіз майстрів, щоб хоч дах зробити над головою і вікна у розбитому будинку. А хтось навіть боїться їхати до своїх руїн.
Біди багато. Руйнування навколо безліч. А серед цих руїн живуть люди. І всім їм хочеться допомогти. Бо неможливо на все це дивитися і нічого не робити.
Ви спитаєте, як же йому це вдається? Багато є у Руслана добрих друзів, які допомагають разом робити добро, чим хто може. Хто ліками, хто продуктами харчування чи одягом, засобами гігієни, або просто коштами. З різних країн приходить допомога від друзів, від небайдужих хто поділяє наше горе, наші втрати.
Jobs.ua надав Руслану Горовому транспорт для більш зручного і швидкого виконання тої нелегкої місії, яку він на себе взяв. Адже це насправді не так легко і просто організувати, знайти, привезти, допомогти, розповсюдити. Руслану це вдається. Величезна кількість подяк надходить йому від різних людей за його небайдужість і безкорисну роботу, а скільки ще чекають на його допомогу.
А допомога надходить і «циганський табір» відразу розвозить найнеобхідніше тим сім’ям, які її потребують. От один з «циганських» друзів безкоштовно передав людям, що відновлюють свої будинки, приблизно сорок вікон, які вони потроху будуть ставити на місце вибитих.
На день у Руслана Горового може бути по сім-вісім адрес в різних населених пунктах Київщини для доставки усілякої допомоги. «Циганський табір» робить все необхідне, аби хоч трохи полегшити життя людей: кому речі, кому ліки, кому їжу, кому інвалідний візок. Табір людей не полишає напризволяще, навіть знаходить тих про кого всі забули і допомагає.
«Три багатодітні родини, мати одиначка і літні люди. Розвезли їжу, речі, які ви принесли нам, плюс дитяче харчування, плюс побутова хімія, телефони і електроінструменти. Приблизно відсотків сімдесят того, що ми везем, це ваша допомога як благодійників. І приблизно тридцять ми купуємо за гроші. Звісно, це приблизні цифри, однак вони показують тенденцію. Кола добра розходяться. І це надважливо» – це один з чисельних постів, які Руслан Горовий розміщує у соцмережі на своїй сторінці.
Багато роботи у Руслана, але сил треба ще більше. З кожною поїздкою з’являються нові знайомства і коло циганських друзів збільшується, і добро розповсюджується далі.
Саме завдяки таким сильним і небайдужим як Руслан Горовий і його друзі з циганського табору ми вистоїмо, переможемо і відбудуємо нашу рідну Україну.
Велика вдячність від усіх нас Русланові за його наполегливу і старанну роботу, за чуйне серце, за бажання бути корисним всім, хто потребує і чекає на його допомогу!
Будемо разом наближати нашу Перемогу!
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».