RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваша зарплата
  5. Ще більше: в Україні прогнозують зростання зарплат

Ще більше: в Україні прогнозують зростання зарплат

19.07.2019 377Автор: Олександр Мавлідінов
Ще більше: в Україні прогнозують зростання зарплат

Ще більше: в Україні прогнозують зростання зарплат

19.07.2019     377Автор: 

Заробітна платня в Україні може зрости на 58%. За інформацією Jobs.ua саме таке підвищення планує уряд, на чолі з паном Гройсманом.

Принаймні, на засіданні парламенту, прем’єр-міністр звернув увагу СМІ та депутатів на таку можливість підвищення, як мінімальної, так й середньої зарплатні в країні. За його словами, стан економіки «на сьогодні» дозволяє розмірковувати над тим, щоб збільшити розмір мінімальної заробітної платні до суми 5 500 гривень на місяць, вже у наступному році.

Більш того, за словами прем’єр-міністра, це не межа для підвищення, й вже за два роки мінімальний показник середньо заробітної платні може знаходитися на рівні 620 доларів США. Згідно з існуючим зараз курсом.

За такими прогнозами можна виділити рівень зростання мінімальної та середньої зарплатні в Україні, що може сягнути показників +1 327 гривень або +32% по мінімальній зарплатні та +58% по зарплатні середній. Ну, принаймні, за два роки точно. До речі, за поточним курсом, сума середньої заробітної плати в країні, зараз складає близько 392 доларів США.

При цьому, не так давно повідомлялося, що протягом останнього року, середній дохід 9зарплата0 українців вже зросла на 20%. Здебільше, таке підвищення було здійснено завдяки плановим збільшенням розмірів «мінімалки» та прожиткового мінімуму. Найбільш високий показник зростання українських зарплат прийшовся на квітень цього року. Правда, дедалі, зростання повинно було зменшуватися, але за останньою інформацією з уряду, зріст може й не зупинятися.

Звичайно, говорячи про збільшення зарплат, слід уточнити, що здебільш проходиь зростання номінальних сум, але, все ж таки, такі збільшення впливають й на фактичні гроші, які українці отримують з місяць роботи.

Розуміння уряду та намагання продовжити покращення життя українців – однозначно, гарна новина, при тому, сьогодні, не так вже складно й відшукати в Україні гідну роботу із не менш гідною оплатою.

Мова не йдеться про трудову міграцію. Навпаки, відтік кадрів, трохи посприяв появі нових вільних робочих місць та переогляду зарплат по таким вакансіям.

Сьогодні, бази даних українських центрів зайнятості та багатьох інтернет-майданчиків з працевлаштування, спроможні задовільнити багато запитів від шукачів щодо роботи. Як правило, при цьому, здебільш можна побачити «непопулярні» в країні вакансії по робочих спеціальностях, які, лише останнім часом починають привертати до себе увагу молодих шукачів та тих українців, хто має проходити перекваліфікацію, так як та професія, що була ними отримана, вже втратила (або збирається) свою актуальність.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх