Вже не одноразово висвітлюючи тему роботи у режимі фріланс, Jobs.ua писав про різні сторони такого труда.
Резюмуючи, можна ще раз пройтись по тим аспектам праці, які вважаються «плюсами» фрілансу, не забуваючи й про його «слабкі» сторони.
Вільний робочий графік та відсутність прив’язки до конкретного робочого місця – безумовні переваги такої праці. Також, як й можливість вибору, й економія на витратах на пересування до робочого місця та назад.
Необмежений ставкою прибуток та теоретична можливість вибирати роботодавця, також, стали суттєвими перевагами, що зробили цей вид роботи популярним.
При цьому, висока конкуренція та постійні вимоги до самоконтролю, при високій необхідності спілкування з «живими» колегами – роблять й негативний аспект у віддаленій роботі.
До мінусів зайняття додають також й вірогідність неофіційних трудових відносин та нестабільні заробітки.
При всьому, фріланс продовжує упевнено крокувати по країнах, в Україні також знаходячи кожного року все більше своїх шанувальників.
Якщо не прагнете опановувати digital-професію, натомість хочеться робити щось руками і стати в цьому справжнім професіоналом — радимо приглянутися до сучасних перспективних професій не зі сфери онлайн.
Ловіть чудову добірку для працівників креативної індустрії, щоб навчитися черпати ідеї практично нізвідки.
На співбесіді важливо виділитися з-поміж інших пошукачів, здобути статус головного претендента на вакансію. Як це зробити? Портал Jobs.ua пропонує розглянути банальні відповіді на співбесідах, яких краще уникати.
Зберігати гостроту розуму впродовж життя конче необхідно, хоч і нелегко, якщо людина не розвивається і не тренує свій мозок. То як її тренувати, цю ліниву конячку під назвою Розум?
Портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас добірку курйозних випадків зі світу великого бізнесу, коли отримати великі статки можуть цілком випадкові люди.