Вже не одноразово висвітлюючи тему роботи у режимі фріланс, Jobs.ua писав про різні сторони такого труда.
Резюмуючи, можна ще раз пройтись по тим аспектам праці, які вважаються «плюсами» фрілансу, не забуваючи й про його «слабкі» сторони.
Вільний робочий графік та відсутність прив’язки до конкретного робочого місця – безумовні переваги такої праці. Також, як й можливість вибору, й економія на витратах на пересування до робочого місця та назад.
Необмежений ставкою прибуток та теоретична можливість вибирати роботодавця, також, стали суттєвими перевагами, що зробили цей вид роботи популярним.
При цьому, висока конкуренція та постійні вимоги до самоконтролю, при високій необхідності спілкування з «живими» колегами – роблять й негативний аспект у віддаленій роботі.
До мінусів зайняття додають також й вірогідність неофіційних трудових відносин та нестабільні заробітки.
При всьому, фріланс продовжує упевнено крокувати по країнах, в Україні також знаходячи кожного року все більше своїх шанувальників.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.