Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Поради шукачу

Ще раз про фріланс

19.04.2019 68Автор: Александр Мавлидинов
Ще раз про фріланс

Ще раз про фріланс

19.04.2019     68Автор: 

Вже не одноразово висвітлюючи тему роботи у режимі фріланс, Jobs.ua писав про різні сторони такого труда.

Резюмуючи, можна ще раз пройтись по тим аспектам праці, які вважаються «плюсами» фрілансу, не забуваючи й про його «слабкі» сторони.

Вільний робочий графік та відсутність прив’язки до конкретного робочого місця – безумовні переваги такої праці. Також, як й можливість вибору, й економія на витратах на пересування до робочого місця та назад.

Необмежений ставкою прибуток та теоретична можливість вибирати роботодавця, також, стали суттєвими перевагами, що зробили цей вид роботи популярним.

При цьому, висока конкуренція та постійні вимоги до самоконтролю, при високій необхідності спілкування з «живими» колегами – роблять й негативний аспект у віддаленій роботі.

До мінусів зайняття додають також й вірогідність неофіційних трудових відносин та нестабільні заробітки.

При всьому, фріланс продовжує упевнено крокувати по країнах, в Україні також знаходячи кожного року все більше своїх шанувальників.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

↑ Вгору