RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Работа в Интернет
  5. Що довірити фрілансеру та як його контролювати

Що довірити фрілансеру та як його контролювати

13.06.2021 451Автор: Лоліта Платошкіна
Що довірити фрілансеру та як його контролювати

Що довірити фрілансеру та як його контролювати

13.06.2021     451Автор: 

Фріланс вже дуже щільно увійшов в наше життя. Багато сфер українського бізнесу можуть дозволити собі такий вид співпраці, а грамотно підібраний фахівець здатен економити достатньо грошей та часу. Але такий формат дистанційної співпраці підходить доволі не всім компаніям. Невдало підібраний робітник на аутсорсі може навіть нашкодити бізнесу чи принести збитки компанії. Ще одним мінусом може стати комерційна таємниця деяких проєктів компанії, які часто не хочеться розголошувати завчасно. До того ж потрібно мати час, щоб вчасно контролювати хід виконання завдань дистанційним співробітником. Готові до цього? Тоді гайда разом з Jobs.ua розбиратися, яку роботу можна довірити фрілансеру та яким чином його контролювати.

Подолання труднощів співпраці з фрілансерами

Вводьте фрілансера частково в курс роботи. Довіряйте тільки ті завдання, які не впливають на роботу всієї компанії. Для того, щоб чітко розуміти, яку роботу довірити фрілансеру, потрібно розуміти, які труднощі можуть виникати при співпраці. Мабуть, одна з основних - це не виконання умов технічного завдання. Найчастіше така проблема виникає при непорозумінні, коли завдання пояснено не повною мірою. В такому випадку обидві сторони винуваті й потребують роз’яснення деталей завдання. Щоб надалі таких проблем не виникало, краще за все, обговорювати технічні завдання в телефонному режимі. Ще однією проблемою може стати недотримання термінів виконання завдання. Таке може статися з людиною безвідповідальною. Щоб уникнути цю неприємну проблему, радимо постійно знаходитись в процесі комунікації з фрілансером та уточнювати на якому етапі виконання завдання він зараз знаходиться. Буває й таке, що спеціаліст, взявши завдання на виконання не виходить на зв’язок. Краще за все процес комунікації обговорювати заздалегідь, пояснювати співробітнику, що вам важливо знати як проходить процес виконання і, що ви можете в телефонному режимі підтримувати зв’язок для того, щоб обмінюватися найсвіжішою інформацією, якщо є потреба. Але обов’язково повідомте про це до передачі завдання і уточніть чи згоден фрілансер на таку взаємодію. Небажання розвиватися та впроваджувати нові ідеї, технології - проблема, яка виникає серед низки спеціальностей фрілансерів, найчастіше творчої спрямованості. Здавалося б співпраця з замовником вже вийшла на постійні довірливі стосунки, але все ж таки, від спеціаліста творчої професії завжди очікують цікаві нові ідеї. Щоб уникнути такої проблеми, надавайте фрілансеру конкретні завдання і якщо хочете прояву його творчої натури, то так і кажіть йому свої очікування щодо результату роботи.

І ще одна порада як фрілансерам, так і роботодавцям. Фріланс - особливий вид співпраці, який побудований, в першу чергу, на комунікації. Погодьтесь, результати співпраці будуть залежати від того, як і на скільки ви зрозуміли один одного. Саме тому, чим частіше ви роз’яснюєте незрозумілі моменти співпраці, чим частіше питаєте один одного, як буде найкраще та просите залишити фідбек від виконаної роботи, тим довше буде продовжуватись ваша співпраця і тим краще ви будете розуміти один одного.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх