RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. В помощь HR
  5. Що дратує спеціаліста при пошуку роботи?

Що дратує спеціаліста при пошуку роботи?

3.02.2019 369Автор: Лоліта Платошкіна
Що дратує спеціаліста при пошуку роботи?

Що дратує спеціаліста при пошуку роботи?

3.02.2019     369Автор: 

Пошук роботи – безсумнівно, цікаве але клопітне завдання для спеціаліста. Багато хто з них починає пошуки роботи з ентузіазмом, а закінчує виснаженим та втомленим. Це заняття й справді віднімає купу часу та зусиль. Jobs.ua спробували вияснити, що найбільше дратує спеціаліста при пошуку роботи. Наші подальші спостереження можуть знадобитися роботодавцям для покращення рекрутингової кампанії менеджерів з персоналу.

Багато хто з роботодавців ігнорують покращення стратегії запрошення здобувачів на співбесіду чи проведення ділової зустрічі, але саме це формує перше враження спеціаліста про вашу компанію.

Виправляємо помилки при пошуку персоналу

HR-менеджери із залюбки поділяться з вами своїми спостереженнями щодо того, що саме дратує спеціаліста при пошуку роботи. І одне з основних роздратувань спеціалістів – невідповідність вимог щодо заробітної плати роботодавцями. Дуже часто трапляється таке, що зарплата вказана в вакансії не відповідає реальності. Приходячи на співбесіду, багато хто зі спеціалістів дізнаються про справжні розміри зарплати і розчаровуються. Буває і таке, що роботодавець не вказує тонкощі роботи чи, наприклад, розміри ставки та проценти від доходу, що також розчаровує прі першій зустрічі.

Дуже дратує спеціалістів і відсутність розміру заробітної плати в розміщеній вакансії. Доречи, більшість здобувачів просто ігнорують подібні вакансії на рекрутингових площадках.

HR-менеджери помітили, що спеціалісти ігнорують вакансії, якщо в них не вказується наступна цікава для них інформація: місце знаходження компанії, чи є в компанії офіційне працевлаштування, що входить в соціальний пакет, відсутність зворотного зв’язку з роботодавцем.

Самі здобувачі зазначають, що дуже неприємно бачити в вакансії позначку, що шукають на вакансію лише чоловіка чи лише жінку, чи то зазначається певний віковий поріг, який відсіює велику кількість спеціалістів.

На співбесіді спеціалістів дуже дратує, коли роботодавець запізнюється, хочеться також зазначити, що і роботодавців також бісить відсутність пунктуальності у здобувачів. Ще більше дратує, коли спеціаліст приїжджає на співбесіду, а роботодавець вже знайшов на це місце спеціаліста. Краще про це повідомляти заздалегідь, щоб не використовувати свій та чужий час.

Більша частина здобувачів зазначає, що дуже неприємно, коли на відіслане резюме роботодавцю, вони не отримають ні запрошення, ні відповіді, ні відмови.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх