RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

10.09.2021 492
Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

10.09.2021     492

Засновнику Alibaba Group і одному з найбагатших людей світу виповнилося 57 років. Цей чоловік може багато розповісти про злети і падіння, і поділитися своїми міркуваннями, як досягати успіху в наміченій справі. Мільярдер переконаний, що в своїй бідності потрібно звинувати найперше себе, а лиш потім – увесь світ. Jobs.ua спробували уявити промову іменинника на своєму власному дні народження, якби гості попросили його виступити перед ними.

– Дорогі гості! Ви попросили сказати кілька слів про успіх, про ціль і мету в житті, про багатство і бідність… що ж, я скажу декілька слів, адже гостям відмовляти не можна…

(в залі лунає покашлювання гостей, поки іменинник збирається з думками).

– Усі ви знаєте мою історію. Я був бідним вчителем англійської мови, і в 35 років ризикнув… і зрештою став найбагатшою людиною Китаю. Ризикніть так і ви, можливо, вам теж вдасться.

(в залі лунає приглушений сміх – жартує сам Джек Ма!)

– Гаразд, поговоримо про силу волі і мотивацію. Те, що рухало мене вперед, коли зароджувалась моя компанія – це навіть не впевненість в своїй ідеї. Це було дещо інше відчуття. Попри несприйняття моїх ідей і переконань близькими мені людьми, я був переконаний в тому, що незалежно від результату я здобуду безцінний досвід. І це вже перемога, навіть якщо результат виявився б незадовільним. Але він виявився прибутковим. Прибутковим на мільярди доларів…

(в залі знову лунає сміх, бо Джек Ма, здається, в ударі.)

– Але створити в голові ідеальну картинку ваших мрій і планів, і мріяти про це вечорами – цього недостатньо. Потрібно діяти, проявляти амбіції, бо майбутнє кожної людини визначається силою її амбіцій. Якщо дуже захочете – реалізуєте свої найсміливіші мрії. Погоджуєтесь?..

(серед гостей лунають схвальні вигуки.)

– Багато людей, які перебувають в скруті, в бідності – не мають амбіцій. Вони не мають тієї жадібності до справи, яку повинні були б мати, зважаючи на їхні грандіозні мрії, і на становище. Тому я побажав би їм сміливості – сміливості, щоб перебороти свого внутрішнього боягуза і зробити нарешті те, чого ви раніше не робили. Вийти із зони комфорту, але зробити це з розумом, не зопалу. Той, хто має амбіції, може побороти будь-які труднощі на своєму шляху. Той, хто має амбіції – швидше і старанніше вчиться, швидше досягає намічених цілей. Повірте, я знаю, що кажу…

(«Віримо!», гукає хтось із гостей.)

– Життя буває безжальним до нас. Воно може переламати найсильнішого через коліно. Але ніколи не здавайтеся і не чекайте поблажок від інших людей. Дійте. Пам’ятайте, що очікування – це марнування часу. Тому нехай ваше життя не пройде в очікуваннях, а в натхненній і продуктивній діяльності. Бажаю всім успіху!»


Складно сказати, в які саме слова оформив би свої думки Джек Ма, виступаючи перед гостями, але думки, висловлені вище, взяті із його реальних промов. І таким людям є що сказати, погодьтеся, адже подібні історії успіху вражають, бо піднятися самотужки до найвищих вершин – це таки дійсно заслуговує на повагу. І нехай Джек Ма народився в країні із зовсім іншим менталітетом, його слова і поради актуальні для людей усього світу.

Дійте!

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх