Заробляти більше - звичайне бажання будь-якої людини, яка прагне зробити кар'єру та отримати гідну оплату за свої вміння. Але просто бажати та мріяти про високооплачувану роботу недостатньо, треба діяти. Добре якщо діяти і розвиватися можна в компанії, які ви вже працюєте, повільно піднімаючись по кар’єрній драбині. Гірше, якщо можливості розвитку не має чи ви вже досягли професійного даху. В обох випадках Jobs.ua має практичні поради, як навчитися заробляти більше, якщо дуже хочеться.
Ні для кого не секрет, що молоді спеціалісти, які ще не мають достатнього досвіду роботи, заробляють менше за більш досвідчених. Отже, перша порада й стосується перегляду вашого терміну молодого спеціаліста. Якщо ви вже пройшли цей термін, то саме час його завершити з проханням підвищити заробітну плату. Не затримуйте цей період, бо можете подовжити термін й надовго ще відкласти можливість збільшити свої статки.
Рекомендуємо перш ніж йти до роботодавця з проханням змінити розміри оплати праці, попрацювати над власною презентацією. Відпрацюйте впевненість, переконливість, приведіть вагомі факти того, що ви заслуговуєте на підвищення зарплати. Якщо потрібно відпрацюйте розмову заздалегідь перед дзеркалом. І вам буде набагато легше під час ділової розмови з керівником.
Якщо в компанії, де ви зараз працюєте є можливість професійного та кар’єрного росту, то ви можете спробувати в діловій атмосфері запитати роботодавця щодо можливості підвищення вам заробітної плати. Але пам’ятайте, роботодавці готові платити за результат. Тому, перш ніж йти на розмову з роботодавцем, підготуйте звіти щодо ваших зростаючих результатів, опанованих умінь, та напрацьованих компетенцій за останні декілька місяців.
Якщо хочете й справді заробляти в компанії більше, станьте експертом в своїй професії. Для цього потрібно постійно займатися навчанням в своїй галузі та розвитком. Читайте більше книжок, дивіться відео майстер-класів, підписуйтесь на блогерів, які перебувають постійно в темі й самі можуть чомусь навчити.
Якщо на роботі ви досягли професійного даху, але все ще з якихось причин тримаєтесь за місце, то непоганим виходом заробляти більше стануть додаткові проєкти, які ви зможете виконувати поза основною роботою. Так ви можете знайти нові контакти, клієнти, а з часом і місце нової роботи.
Окрім цього можете спробувати додатково відкрити власний бізнес і заробляти на тому, що вам подобається робити найбільше або завдяки хобі.
Тільки в крайньому випадку, якщо ніякі способи заробляти більше на роботі не працюють, змінюйте місце роботи. Але перш ніж перейти до цього етапу, проаналізуйте ринок праці, походіть на співбесіди і не поспішайте розірвати контакти з роботодавцем. Щоб заробляти більше, робітник повинен мати всі умови для власного розвитку. Роботодавець несе відповідальність за комфортну атмосферу перебування. Якщо робітник відчуває себе обмеженим в можливості професійного росту та росту заробітної плати, найчастіше він змінює місце роботи.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?