UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Що робити, щоб заробляти більше

Що робити, щоб заробляти більше

8.01.2022 542Автор: Лоліта Платошкіна
Що робити, щоб заробляти більше

Що робити, щоб заробляти більше

8.01.2022     542Автор: 

Заробляти більше - звичайне бажання будь-якої людини, яка прагне зробити кар'єру та отримати гідну оплату за свої вміння. Але просто бажати та мріяти про високооплачувану роботу недостатньо, треба діяти. Добре якщо діяти і розвиватися можна в компанії, які ви вже працюєте, повільно піднімаючись по кар’єрній драбині. Гірше, якщо можливості розвитку не має чи ви вже досягли професійного даху. В обох випадках Jobs.ua має практичні поради, як навчитися заробляти більше, якщо дуже хочеться.

Поради, як заробляти більше

Ні для кого не секрет, що молоді спеціалісти, які ще не мають достатнього досвіду роботи, заробляють менше за більш досвідчених. Отже, перша порада й стосується перегляду вашого терміну молодого спеціаліста. Якщо ви вже пройшли цей термін, то саме час його завершити з проханням підвищити заробітну плату. Не затримуйте цей період, бо можете подовжити термін й надовго ще відкласти можливість збільшити свої статки.

Рекомендуємо перш ніж йти до роботодавця з проханням змінити розміри оплати праці, попрацювати над власною презентацією. Відпрацюйте впевненість, переконливість, приведіть вагомі факти того, що ви заслуговуєте на підвищення зарплати. Якщо потрібно відпрацюйте розмову заздалегідь перед дзеркалом. І вам буде набагато легше під час ділової розмови з керівником.

Якщо в компанії, де ви зараз працюєте є можливість професійного та кар’єрного росту, то ви можете спробувати в діловій атмосфері запитати роботодавця щодо можливості підвищення вам заробітної плати. Але пам’ятайте, роботодавці готові платити за результат. Тому, перш ніж йти на розмову з роботодавцем, підготуйте звіти щодо ваших зростаючих результатів, опанованих умінь, та напрацьованих компетенцій за останні декілька місяців.

Якщо хочете й справді заробляти в компанії більше, станьте експертом в своїй професії. Для цього потрібно постійно займатися навчанням в своїй галузі та розвитком. Читайте більше книжок, дивіться відео майстер-класів, підписуйтесь на блогерів, які перебувають постійно в темі й самі можуть чомусь навчити.

Якщо на роботі ви досягли професійного даху, але все ще з якихось причин тримаєтесь за місце, то непоганим виходом заробляти більше стануть додаткові проєкти, які ви зможете виконувати поза основною роботою. Так ви можете знайти нові контакти, клієнти, а з часом і місце нової роботи.

Окрім цього можете спробувати додатково відкрити власний бізнес і заробляти на тому, що вам подобається робити найбільше або завдяки хобі.

Тільки в крайньому випадку, якщо ніякі способи заробляти більше на роботі не працюють, змінюйте місце роботи. Але перш ніж перейти до цього етапу, проаналізуйте ринок праці, походіть на співбесіди і не поспішайте розірвати контакти з роботодавцем.
Щоб заробляти більше, робітник повинен мати всі умови для власного розвитку. Роботодавець несе відповідальність за комфортну атмосферу перебування. Якщо робітник відчуває себе обмеженим в можливості професійного росту та росту заробітної плати, найчастіше він змінює місце роботи.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору