Соцмережі так легко й щільно увійшли в наше життя, що наразі складно й уявити життя без них. Але для когось соцмережі - можливість вбити час, для когось пошук нових друзів, а для рекрутингу це непогана можливість дізнатися деталі життя здобувачів при працевлаштуванні та співробітників. Сьогодні соцмережі стали головним джерелом інформації для менеджерів з персоналу. Так українські компанії перш ніж приймати на роботу нового співробітника, вивчають його соцмережі, і часто відмовляють, якщо знаходять компромат.
Але менеджери з персоналу можуть не тільки наймати здобувачів за допомогою соцмереж, а й звільняти. Так дуже швидко розлетілась новина про звільнення співробітника німецької компанії Willich за фото з заручинами, зроблене ним під час його лікарняного. Швейцарська робітниця також була звільнена за дезінформації про своє самопочуття через роботу за комп’ютером, але після була помічена онлайн в соцмережі. До речі, багато компаній вже готові додати соцмережі окремою статтею під звільнення. А ви що думаєте з цього приводу?
Причини звільнення або відмови через соцмережі можуть бути різними. Ось перелік основних:
Якщо справді хвилюєтесь про звільнення через соцмережі, Jobs.ua рекомендує негайно перевірити свої соцмережі та їх відповідність.
Пам’ятайте, що в сомережах межа між особистим та робочим майже стерта. Будьте обережними при веденні особистої сторінки в соцмережах, хоча б на період працевлаштування. Це допоможе вам утримувати репутацію відвертого здобувача, якому нічого скривати.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.