Як вже не раз писав Jobs.ua, в Україні існує суттєвий дефіцит деяких спеціальностей.
Й, доки абітурієнти розмірковують над тим, яку «трендову» професію обрати, економика країни потерпає від нестачі самих «простих», але таких потрібних фахівців.
Наприклад, недавно, міністр науки та освіти України ще раз наголосила щодо існуючого дефіциту фахівців у таких галузях, як легка промисловість. Так, дійсно, країні не вистачає кваліфікованих швачок. Й, хоча заводи мають сучасне обладнання, на ньому, просто нема кому працювати.
Не меньш потрібними є професії сантехніків та трактористів. Саме цих фахівців також бракує. Сучасна молодь намагається обрати більш «урбанізовані» модні спеціальності, утворюючи велику конкуренцію між шукачами роботи на ринку праці, в той самий момент, коли цілі напрямки залишаються без вмілих рук.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.