Як вже не раз писав Jobs.ua, в Україні існує суттєвий дефіцит деяких спеціальностей.
Й, доки абітурієнти розмірковують над тим, яку «трендову» професію обрати, економика країни потерпає від нестачі самих «простих», але таких потрібних фахівців.
Наприклад, недавно, міністр науки та освіти України ще раз наголосила щодо існуючого дефіциту фахівців у таких галузях, як легка промисловість. Так, дійсно, країні не вистачає кваліфікованих швачок. Й, хоча заводи мають сучасне обладнання, на ньому, просто нема кому працювати.
Не меньш потрібними є професії сантехніків та трактористів. Саме цих фахівців також бракує. Сучасна молодь намагається обрати більш «урбанізовані» модні спеціальності, утворюючи велику конкуренцію між шукачами роботи на ринку праці, в той самий момент, коли цілі напрямки залишаються без вмілих рук.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.