RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Соискателю
 4. Ищем вакансии
 5. Що у дефіциті

Що у дефіциті

5.11.2018 282Автор: Олександр Мавлідінов
Що у дефіциті

Що у дефіциті

5.11.2018     282Автор: 

Як вже не раз писав Jobs.ua, в Україні існує суттєвий дефіцит деяких спеціальностей.

Й, доки абітурієнти розмірковують над тим, яку «трендову» професію обрати, економика країни потерпає від нестачі самих «простих», але таких потрібних фахівців.

Наприклад, недавно, міністр науки та освіти України ще раз наголосила щодо існуючого дефіциту фахівців у таких галузях, як легка промисловість. Так, дійсно, країні не вистачає кваліфікованих швачок. Й, хоча заводи мають сучасне обладнання, на ньому, просто нема кому працювати.

Не меньш потрібними є професії сантехніків та трактористів. Саме цих фахівців також бракує. Сучасна молодь намагається обрати більш «урбанізовані» модні спеціальності, утворюючи велику конкуренцію між шукачами роботи на ринку праці, в той самий момент, коли цілі напрямки залишаються без вмілих рук.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх