Як вже не раз писав Jobs.ua, в Україні існує суттєвий дефіцит деяких спеціальностей.
Й, доки абітурієнти розмірковують над тим, яку «трендову» професію обрати, економика країни потерпає від нестачі самих «простих», але таких потрібних фахівців.
Наприклад, недавно, міністр науки та освіти України ще раз наголосила щодо існуючого дефіциту фахівців у таких галузях, як легка промисловість. Так, дійсно, країні не вистачає кваліфікованих швачок. Й, хоча заводи мають сучасне обладнання, на ньому, просто нема кому працювати.
Не меньш потрібними є професії сантехніків та трактористів. Саме цих фахівців також бракує. Сучасна молодь намагається обрати більш «урбанізовані» модні спеціальності, утворюючи велику конкуренцію між шукачами роботи на ринку праці, в той самий момент, коли цілі напрямки залишаються без вмілих рук.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.