За інформацією Jobs.ua, Державна служба статистики інформує про зростання показників середньої заробітної плати в Україні.
Так, за даними Служби, мінімальна зарплатня в країні складає 4 173 гривні, при цьому середні заробітки сягнули показника у 10 269 гривень на місяць. Це, майже у 2,5 рази більше за «мінімалку».
Не зважаючи на це, слід відзначити, що самі темпи зростання середньої зарплати по країні знижуються. Наприклад, у зрівнянні із показниками лютня, коли зарплатня зросла на 840 гривень, зараз відзначено, тільки 32 гривні зростання.
У той самий час, фактична (реальна) заробітна платня демонструє зріст на 11,2%, якщо зрівнювати із показниками квітня минулого року.
Регіонально, як завжди, лідирує Київ. Тут найбільш високі показники середніх заробітків. Вони сягають цифри у 15 876 гривень на місяць далі йде Донецька область із сумами у 12 134 гривні.
Київська, Дніпропетровська та Запорізька області, демонструють середні здобутки громадян у межах від 10 666 гривень на місяць до 10 216 грн.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.