За інформацією Jobs.ua, Державна служба статистики інформує про зростання показників середньої заробітної плати в Україні.
Так, за даними Служби, мінімальна зарплатня в країні складає 4 173 гривні, при цьому середні заробітки сягнули показника у 10 269 гривень на місяць. Це, майже у 2,5 рази більше за «мінімалку».
Не зважаючи на це, слід відзначити, що самі темпи зростання середньої зарплати по країні знижуються. Наприклад, у зрівнянні із показниками лютня, коли зарплатня зросла на 840 гривень, зараз відзначено, тільки 32 гривні зростання.
У той самий час, фактична (реальна) заробітна платня демонструє зріст на 11,2%, якщо зрівнювати із показниками квітня минулого року.
Регіонально, як завжди, лідирує Київ. Тут найбільш високі показники середніх заробітків. Вони сягають цифри у 15 876 гривень на місяць далі йде Донецька область із сумами у 12 134 гривні.
Київська, Дніпропетровська та Запорізька області, демонструють середні здобутки громадян у межах від 10 666 гривень на місяць до 10 216 грн.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».