За інформацією Jobs.ua, Державна служба статистики інформує про зростання показників середньої заробітної плати в Україні.
Так, за даними Служби, мінімальна зарплатня в країні складає 4 173 гривні, при цьому середні заробітки сягнули показника у 10 269 гривень на місяць. Це, майже у 2,5 рази більше за «мінімалку».
Не зважаючи на це, слід відзначити, що самі темпи зростання середньої зарплати по країні знижуються. Наприклад, у зрівнянні із показниками лютня, коли зарплатня зросла на 840 гривень, зараз відзначено, тільки 32 гривні зростання.
У той самий час, фактична (реальна) заробітна платня демонструє зріст на 11,2%, якщо зрівнювати із показниками квітня минулого року.
Регіонально, як завжди, лідирує Київ. Тут найбільш високі показники середніх заробітків. Вони сягають цифри у 15 876 гривень на місяць далі йде Донецька область із сумами у 12 134 гривні.
Київська, Дніпропетровська та Запорізька області, демонструють середні здобутки громадян у межах від 10 666 гривень на місяць до 10 216 грн.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.