Есть прогресс в решении визового вопроса между ЕС и Украиной. Известие об этом, правда, прозвучало не от властей, которые пока осторожны в обещаниях и озвучивании сроков, а от экс-министра иностранных дел Петра Порошенко. Он заявил, что к проходившему в Киеве на днях саммиту уже был согласован документ о дальнейшей либерализации визового режима, и «он будет принят в январе-феврале» 2012 года. Напомним, либерализация визового режима означает для Украины то, что многоразовые визы в страны-члены Шенгенской зоны будут выдавать на год и пять лет. Раньше было указано «до года» и «до пяти лет», и этим пользовались в некоторых посольствах, выдавая визу, например, на месяц. Также расширили категории наших граждан, которые бесплатно получат долгосрочный шенген по упрощенной системе — к журналистам, студентам, аспирантам, членам официальных делегаций, инвалидам и т. п. добавились члены религиозных, неправительственных организаций и представители профобъединений.
Кстати, упростить визовый режим с 1 января 2012 года для украинцев собирается и Хорватия: не придется брать визу тем, у кого есть действующие дву- или многократный шенген, виза категории D (более чем на 90 дней).
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.