RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Карьера
  5. Швидке просування кар’єрними сходами, найважливіші рекомендації

Швидке просування кар’єрними сходами, найважливіші рекомендації

5.01.2022 439
Швидке просування кар’єрними сходами, найважливіші рекомендації

Швидке просування кар’єрними сходами, найважливіші рекомендації

5.01.2022     439

Хтось швидко просувається кар’єрними сходинками, а хтось надовго застрягає на одній посаді. Вам знайома ця ситуація? Напевно, так. Можна вирішити, що життя несправедливе, і комусь щастить, а комусь – ні, але давайте разом із Jobs.ua спробуємо з’ясувати, які найважливіші рекомендації можна почати застосовувати в своїй повсякденній роботі, щоб зрушити з місця свою кар’єру.

Працюйте на результат

Світ наповнений людьми, які працюють абияк і тільки чекають на завершення робочого дня. Цей варіант нам не підходить. Якщо прагнете зробити кар’єру, працюйте так, щоб ваш результат був помітним. Є одне чудове правило – вашу кар’єру обов’язково підштовхнуть нагору, якщо вас поважатимуть.

Повідомляйте керівництву про свої майбутні плани та цілі

Керівники – не телепати, і вони не повинні здогадуватися про те, що ви собі думаєте і плануєте. Якщо не хочете, щоб вас ігнорували, обов’язково озвучте своєму керівництву про ваші бажання розвиватися і рости в обраній сфері діяльності. Ініціативність – це також про це. І якщо хочете швидкого просування кар’єрними сходами, про скромність доведеться забути. Інакше звернуть увагу на іншого працівника, а ви так і залишитеся зі своєю скромністю топтатися на місці.

Розвідайте, що саме потрібно для кар’єрного зростання

Знову ж таки, зверніться до керівництва з наступним питанням: якими компетенціями і якими знаннями ви повинні «обрости», щоб перейти на рівень вище. Знову ж таки, не потрібно соромитися: запитавши прямо, ви отримаєте таку ж пряму відповідь. І в результаті – матимете в запасі достатньо часу і ресурсів, щоб як слід підготуватися для переходу на рівень вище.

Мисліть і дійте так, ніби ви вже «там»

Хочете бути керівником високого рангу, вирішувати долю усієї компанії? Тоді вже починайте мислити і діяти так, ніби зайняли цю посаду. Приміром, зараз у вашому підпорядкуванні невеличкий відділ на виробництві, і ви дієте відповідно. Змініть стратегію – почніть мислити так, як керівник усього виробництва. Думайте над тим, що можна покращити на виробництві, генеруйте нові ідеї. Не бійтеся брати на себе відповідальність, бо швидке просування кар’єрними сходами неможливе без цього.

Встановіть хороші відносини з начальством

І мова зараз не про підлабузництво і лакейство. Ваші відносини з керівництвом повинні бути комфортними і конструктивними. І позитивними, бо навряд чи захочеться підвищувати людину, яка тільки жаліється і створює ще більше проблем. Важливо зрозуміти одну річ – чим вищу позицію в ієрархії займає людина, тим більше у неї викликів і проблем, які потрібно вирішувати. Тому не будьте ще однією проблемою, а навпаки – будьте людиною, яка вміє їх вирішувати.

Добрі взаємини з колегами – теж сюди

Якщо вмієте вибудовувати комфортні стосунки з людьми – це вже половина успіху. Ваші колеги, клієнти, партнери – це все ті люди, які можуть вплинути на розвиток вашої кар’єри. Тому що кар’єру рухають люди, а не якась безлика автоматична система. Можливо, в майбутньому такими питаннями буде опікуватися штучний інтелект, але до цього ще треба дожити, чи не так? Втім, поживемо – побачимо.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх