RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Все о работе
 4. Работа вашей мечты
 5. Сингапур – наскільки чудове місце для переїзду і роботи?

Сингапур – наскільки чудове місце для переїзду і роботи?

11.06.2021 471
Сингапур – наскільки чудове місце для переїзду і роботи?

Сингапур – наскільки чудове місце для переїзду і роботи?

11.06.2021     471

Якщо ви задумуєтеся над тим, щоб змінити країну для проживання і роботи, зверніть увагу на місто-державу Сингапур. Цю екзотичну країну в далекій від нас частині світу ще називають азіатським Нью-Йорком, бо такою кількістю живописних і ультрасучасних хмарочосів, як у Сингапурі, мало який азіатський мегаполіс може похвалитися. Jobs.ua пропонує вам розглянути переваги проживання і роботи в цій тропічній країні.

Контроль, порядок і безпека – це про Сингапур

Ви будете здивовані тим порядком, який зустрінете у місті-державі. А порядок означає також контроль, тому те, що добре для людей – дозволяється, а що погано – забороняється. Так, тут теж перебігають на червоне світло, та й усі приписи і норми – в розумних межах. Ніби прості і зрозумілі принципи життя у сингапурців, але для людей, яким важко дотримуватися певних рамок у житті, в цій країні доведеться некомфортно.

Чим вигідно відрізняється Сингапур – це дуже безпечне місце для проживання. І, відповідно, для роботи. Тут чисто і безпечно, багато природи, парків і пляжів. Так, тут триває кругле літо, але кругле літо має свої плюси і мінуси. Після нашого спекотного літа наступає блаженна осіння прохолода, а в Сингапурі таких приємних радощів не очікуйте. Зате пейзажі і краєвиди, наче ви потрапили в рай – суцільні тропіки, привітні люди, екзотичні рослини із джунглів і ліани на деревах. Хіба це не прекрасно?

Чим ще привабливий Сингапур?

Ця невелика країна може похвалитися численними садами на хмарочосах. Жити в подібних апартаментах – це вже сам по собі мотивуючий фактор, щоб працювати плідно і натхненно, бо за оренду житла доведеться викласти кругленьку суму. Це можна назвати мінусом проживання в Сингапурі, але якщо ви затребуваний спеціаліст і заробляєте достатньо, щоб оплатити тут проживання, то чому б і ні?

Вас приємно здивує громадський транспорт. Він не лише зручний і чистий, а й за правилами перевезень пасажири повинні зберігати в салоні повну тишу. Хіба це не чудово? Кожен зайнятий своїми справами, можна навіть попрацювати у спокої і тиші.

Податки. Все зрозуміло і user-friendly, тобто досить дружні до вас. Багато різних моментів ви можете вирішити одним кліком. Все англійською мовою, що теж дуже комфортно. Прозорі умови ведення бізнесу, стабільність і юридичні послуги на високому рівні.

Любителям здорового способу життям, веганам і вегетаріанцям тут дуже сподобається. Для фанів східної та екзотичної кухні тут справжній гастрономічний рай. До речі, вулична готова їжа достатньо дешева (і смачна), чого не скажеш про кафе і ресторани (мова про ціну їжі, а не її смакові якості).

Із медичним обслуговуванням не все так просто. Медичні послуги обходяться дорого, та й страховки доволі часто покривають незначну частину витрат. Все-таки чимось доводиться розплачуватися за проживання в країні з високим рівнем життя. Якщо коротко підсумувати про Сингапур, то це країна із стабільним рівнем життя, прозора для бізнесу і комфортна для проживання, проте не позбавлена своїх культурних і менталітетних нюансів.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх