«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.
Працівники компаній часто мріють про фриланс, але тільки частина з них зважується покинути стабільність, яку пропонує компанія, і вирушити у вільне плавання. Розбираємося у цій статті, які поради та лайфхаки можна запропонувати людям, які хочуть перейти на фриланс.
Через повномасштабне вторгнення сусідньої країни-терориста велика кількість українців лишилися без роботи. Для багатьох людей це можливість пошукати себе в новій професії. Але з чого почати і які інструменти тут можуть допомогти?
В цій статті, на прикладі цієї історії, продемонструємо вам, чому вивчати програмування – це чудова ідея. Навіть якщо ви не плануєте іти в ІТ.
До повномасштабного вторгнення рф український стендап не був настільки популярним, як у це найгірше літо за всю історію незалежності України. Розбираємо разом із Jobs.ua феномен українського стендапу під час війни, і чому зараз стати коміком – це не просто про улюблене хобі, а й непоганий заробіток в наш час.
Портал з працевлаштування Jobs.ua вирішив поділитися зі своїми читачами, які поради можна дати програмістам-початківцям.
«Цифрові кочівники», як правило, на одному місці довго не затримуються. Відтак при кожному переїзді виникають певні проблеми. Що це за проблеми і як їм давати раду – читайте в матеріалі від Jobs.ua.
Якщо ви мрієте зайнятися фрілансом та досягти успіху, не маючи при цьому жодного досвіду такої роботи – будьте готові до того, що на шляху до успіху ви зіткнетеся з багатьма труднощами. Давайте з’ясуємо, що це за труднощі, і як заздалегідь убезпечити себе від невдачі.
Давайте з’ясуємо, які питання потрібно ставити собі час від часу, щоб впевнено рухатися на шляху до успіху. І не звернути на пів дорозі чи перед самим фінішем.
Не всі люди однозначно сприймають цю фразу. Для когось мати непогано оплачувану роботу – це вже щастя. Іншим людям для того, щоб почуватися щасливим на роботі, потрібно щось значно більше. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, як знаходити радісні миті у своїй повсякденній діяльності.