У той час, поки світ розмірковує над впровадженням чотирьох денного робочого тижня, деякі з власників крупних китайських підприємств намагаються переконати своїх робітників у «вищому благі» від 12-ти годинного робочого дня.
Такі заяви викликали не тільки шквал протестів на цих підприємствах, але й підштовхнули відомих економістів світу до проведення досліджень, направлених на встановлення істини у цьому питанні.
Як дізнався Jobs.ua, думка експертів виявилася одностайною: на продуктивність робочих процесів суттєво впливає…скорочення робочого дню але ніяким чином, ні його збільшення.
Наприклад, скоротивши робочі години тижня з 48 до 40 годин, відомий Генрі Форд швидко досягнув збільшення продуктивності своїх заводів. Відомо й те, що згідно економічних прогнозів, сучасний прогрес, вже у 2030 році, просто змусить людину працювати не більш ніж 15 годин на тиждень.
При цьому, на багатьох китайських підприємствах, де переробка та перенавантаження є нормою, також, нормою є й решітки на вікнах у цехах на високих поверхах. Це страховка. Яка повинна зупиняти самогубців, які, час від часу, з’являються у місцевих колективах, виснажених нереально високими навантаженнями та довготривалими термінами праці.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.