Согласно данным Госстата, в Украине, по состоянию на апрель текущего года, уровень безработицы зафиксирован на отметке в 1,2%.
Государственная служба статистики отмечает снижение уровня, примерно, на 0,2% - 326 800 зарегистрированных безработных против 366 900 человек, зарегистрированных месяцем ранее.
При этом, как узнал Jobs.ua, в предыдущем (апрель) месяце, число вакансий в базе служб занятости Украины составляло количество 83 800. Это означает, что на одно вакантное место в стране, претендует, как минимум четыре соискателя.
В это же время, средний размер пособия по безработицы в Украине, равняется 2 422 грн в месяц.
Правительство страны пытается бороться с такой ситуацией. Например, недавно сообщалось о новшествах в учете безработных украинцев и новых методах в подходе к их трудоустройству. Так, помимо предложений по упрощению регистрации о временной утрате работы, планируется и введение новой программы по обеспечению граждан работой. Эта программа содержит подходы, предполагающие профилирование и индивидуальные методы помощи безработным украинцам.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.