С 9 по 15 июня в Польше состоится тренинг для опытных специалистов по работе с молодежью. Организаторами мероприятия выступают национальное агентство программы "Молодежь в действии" и ресурсный центр "Salto" для стран Восточной Европы и Кавказа.
Как сообщает Главное управление по делам семьи и молодежи Киевгоргосадминистрации (КГГА), тренинг направлен на усиление международного молодежного сотрудничества по программе "Молодежь в действии". Участников будут отбирать по следующим критериям: активная работа с молодежью, опыт работы с молодежью на локальном уровне, участие в реализации хотя бы одного международного молодежного проекта, готовность активно участвовать в тренингах, владение английским языком.
Рабочий язык занятий - английский. Проживание, питание и местные перевозки обеспечивает Польское национальное агентство указанной программы. Для участников из Восточной Европы и Кавказа транспортные расходы и стоимость визы будут возмещены на основании билетов и оригиналов документов. Окончательный срок предоставления документов - 14 апреля.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.