Зарегистрированный рынок труда столицы характеризуется тем, что спрос на рабочую силу превышает ее предложение в 8 раз. Так, на каждого человека, который ищет рабочую профессию, приходятся 17 свободных рабочих мест, на каждого служащего - 4 вакансии, на человека без спецподготовки - 19 предложений.
Как сообщает Киевский городской центр занятости, по видам экономической деятельности самый большой спрос рабочей силы наблюдается в строительстве, государственном управлении, перерабатывающей промышленности, сфере операций с недвижимостью, в области сдачи в наем и услуг юридическим лицам, торговли, транспорта и связи и т.п.
В частности, среди рабочих профессий наиболее востребованными являются водители, каменщики, маляры, слесари, бетонщики, столяры, фрезеровщики, электрогазосварщики, электромонтеры, повара, охранники, токари, продавцы, арматурщики и др. Вместе с тем, среди служащих наблюдается потребность в специалистах, агентах, бухгалтерах, механиках, электриках, инженерах, экономистах, менеджерах, кассирах, медицинских сестрах и т.п.
Напомним, в I квартале 2008 года самой востребованной вакансией на украинском рынке труда были менеджеры по продажам.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.