RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Історії успіху: не відступати й не здаватися

Історії успіху: не відступати й не здаватися

18.07.2019 965Автор: Олександр Мавлідінов
Історії успіху: не відступати й не здаватися

Історії успіху: не відступати й не здаватися

18.07.2019     965Автор: 

Історії успіху від Jobs.ua – це не просто приклади успішних та часто відомих читачу селебриті та авторитетних бізнесменів. Насамперед – це спроба подивитися на шлях до успіху трохи з іншого боку. Відчути те, як близько до того щоб здатися була людина та якою солодкою може стати перемога над собою, яку досягають завдяки численним зусиллям.

Тим складніше наслідувати відомих акторів, що, як ми вважаємо, досягли успіхів суто завдяки існуючому в них таланту. Але, дивлячись на професійний шлях багатьох з них, розумієш: що до того моменту, коли доля надала їм, всього лише, шанс – в них вистачало часу зневіритися в собі, але впоравшись, знову йти до мети.

Жан-Клод Ван Дамм- не просо популярний світовий актор, але зірка, що тривалий час мешкав в Україні, тому знайомити читача із його творчістю – марнувати час на відомі факти.

Народившись у 1960 році у бельгійському Брюсселі, Жан-Клод виказував неабияку здібність до танців й був відданий батьками до балетної школи. Доволі талановитий танцівник, Ван Дамм, раптом, у дванадцятирічному віці, кидає танці та захоплюється карате. Причому, захоплення це стає шляхом його спортивної кар’єри. Вже у віці 20 років Жан Клод Ван Дамм зумів стати абсолютним чемпіоном Європи з цього виду боротьби.

Але, навіть це не було мрією Ван Дамма. Вже з часів зайняття балетом, він мріяв про кінематограф та був справжнім фанатом таких акторів того часу, як Бельмондо та Фернандель. Навіть європейське кіно на цікавило амбіціозного бельгійця: він мріяв лише про далекий Голівуд – місце, де мрії стають реальністю.

Дочекавшись коли йому виповнився 21 рік, Жан-Клод залишив спортивну кар’єру й швидко продавши свій спортивний зал, вирушив до Америки. Ван Дамм не мав ані потрібних «зв’язків», ані досвіду роботи актором, в нього було обміль грошей та він геть не знав англійської мови. Один з багатьох спортивних юнаків, що разом із численними «старлетками» регулярно наповнювали вулиці голлівудських студій із прискіпливими рекрутерами по набору статистів.

Звичайно, дивлячись на те, що зі своїм тілом виробляє на екрані Жан-Клод, які удари він демонструє та у якої формі знаходиться, навіть сьогодні, поневолі розумієш, що така людина має талант, якого тобі бракує. Але, не тільки наявність цього талант, а в першу чергу, воля до перемоги, привели Жан Клода до бажаної мрії.

Майбутня зірка, цілих п’ять років (!) працював продавцем, доставщиком піци, інструктором з самозахисту та, навіть, викидайлом у дешевих барах. Ван Дамм не втрачав надії та продовжував стукатися до усіх кіностудій з метою потрапити на проби. Все було марно, й тільки рідкісні запрошення у якості спаринг партнера для тренінгу акторів, зв’язували Жан-Клода із світом кінематографу.

Збираючись здаватися та відмовитися від подальших спроб. Кожен раз, Ван Дамм знаходив сили та рухався далі від однієї невдалої спроби до іншого шансу. Й, одного разу, запрошення у спаринг-партнери на «зіркові тренування» звело Жан-Клода з Чаком Норісом – вже давно відомою зіркою фільмів про східні види боротьби.

Ван Дамм зумів зацікавити Норіса, настільки сподобавшись тому, що Чак рекомендував Жан-Клода знайомому президенту компанії «Canon». Співбесіда пройшла вдало та Ван Дамм отримав свою першу роль у стрічці зі знаковою назвою для нього – «Не відступати й не здаватися».

А, далі почав працювати вже талант. Незважаючи на те, що перша роль була цілком «негативна» - поганий персонаж, Жан-Клод зумів втілити це так, що наступні запрошення до зйомок, вже були питанням часу.

У всіх своїх інтерв’ю, зірка завжди акцентує увагу на тому, що тільки завдяки вірі у вірність свого шляху та намаганням робити «хоч щось» у вибраному напрямку, він зміг досягнути світової популярності та визнання. Як актор, про що завжди по-справжньому мріяв.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх