Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Цікаво про бізнес
 4. Чоловіки, які змінили світ

Історії успіху: не відступати й не здаватися

18.07.2019 76Автор: Александр Мавлидинов
Історії успіху: не відступати й не здаватися

Історії успіху: не відступати й не здаватися

18.07.2019     76Автор: 

Історії успіху від Jobs.ua – це не просто приклади успішних та часто відомих читачу селебриті та авторитетних бізнесменів. Насамперед – це спроба подивитися на шлях до успіху трохи з іншого боку. Відчути те, як близько до того щоб здатися була людина та якою солодкою може стати перемога над собою, яку досягають завдяки численним зусиллям.

Тим складніше наслідувати відомих акторів, що, як ми вважаємо, досягли успіхів суто завдяки існуючому в них таланту. Але, дивлячись на професійний шлях багатьох з них, розумієш: що до того моменту, коли доля надала їм, всього лише, шанс – в них вистачало часу зневіритися в собі, але впоравшись, знову йти до мети.

Жан-Клод Ван Дамм- не просо популярний світовий актор, але зірка, що тривалий час мешкав в Україні, тому знайомити читача із його творчістю – марнувати час на відомі факти.

Народившись у 1960 році у бельгійському Брюсселі, Жан-Клод виказував неабияку здібність до танців й був відданий батьками до балетної школи. Доволі талановитий танцівник, Ван Дамм, раптом, у дванадцятирічному віці, кидає танці та захоплюється карате. Причому, захоплення це стає шляхом його спортивної кар’єри. Вже у віці 20 років Жан Клод Ван Дамм зумів стати абсолютним чемпіоном Європи з цього виду боротьби.

Але, навіть це не було мрією Ван Дамма. Вже з часів зайняття балетом, він мріяв про кінематограф та був справжнім фанатом таких акторів того часу, як Бельмондо та Фернандель. Навіть європейське кіно на цікавило амбіціозного бельгійця: він мріяв лише про далекий Голівуд – місце, де мрії стають реальністю.

Дочекавшись коли йому виповнився 21 рік, Жан-Клод залишив спортивну кар’єру й швидко продавши свій спортивний зал, вирушив до Америки. Ван Дамм не мав ані потрібних «зв’язків», ані досвіду роботи актором, в нього було обміль грошей та він геть не знав англійської мови. Один з багатьох спортивних юнаків, що разом із численними «старлетками» регулярно наповнювали вулиці голлівудських студій із прискіпливими рекрутерами по набору статистів.

Звичайно, дивлячись на те, що зі своїм тілом виробляє на екрані Жан-Клод, які удари він демонструє та у якої формі знаходиться, навіть сьогодні, поневолі розумієш, що така людина має талант, якого тобі бракує. Але, не тільки наявність цього талант, а в першу чергу, воля до перемоги, привели Жан Клода до бажаної мрії.

Майбутня зірка, цілих п’ять років (!) працював продавцем, доставщиком піци, інструктором з самозахисту та, навіть, викидайлом у дешевих барах. Ван Дамм не втрачав надії та продовжував стукатися до усіх кіностудій з метою потрапити на проби. Все було марно, й тільки рідкісні запрошення у якості спаринг партнера для тренінгу акторів, зв’язували Жан-Клода із світом кінематографу.

Збираючись здаватися та відмовитися від подальших спроб. Кожен раз, Ван Дамм знаходив сили та рухався далі від однієї невдалої спроби до іншого шансу. Й, одного разу, запрошення у спаринг-партнери на «зіркові тренування» звело Жан-Клода з Чаком Норісом – вже давно відомою зіркою фільмів про східні види боротьби.

Ван Дамм зумів зацікавити Норіса, настільки сподобавшись тому, що Чак рекомендував Жан-Клода знайомому президенту компанії «Canon». Співбесіда пройшла вдало та Ван Дамм отримав свою першу роль у стрічці зі знаковою назвою для нього – «Не відступати й не здаватися».

А, далі почав працювати вже талант. Незважаючи на те, що перша роль була цілком «негативна» - поганий персонаж, Жан-Клод зумів втілити це так, що наступні запрошення до зйомок, вже були питанням часу.

У всіх своїх інтерв’ю, зірка завжди акцентує увагу на тому, що тільки завдяки вірі у вірність свого шляху та намаганням робити «хоч щось» у вибраному напрямку, він зміг досягнути світової популярності та визнання. Як актор, про що завжди по-справжньому мріяв.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

↑ Вгору