Починати будь-який власний бізнес чи справу, завжди не просто. Усіх нас, так чи інакше, але зустрічатимуть певні труднощі на такому шляху. Якщо придивитися до історій життя успішних та відомих людей, можна побачити що вдача та визнання прийшли до них геть не випадково, завдяки такому собі «щасливому випадку». Протягом досягнення своєї мети, ці люди постійно стикалися з чималими перешкодами та справжніми випробуваннями, проте, лише їхня вмотивованість та сила духу, виявилися сильнішими за перешкоди, що й відрізняє їх, від інших, тих хто здався або, не наважився, навіть почати.
Однак, будь-які «вдалі» моменти» чи інші, сприятливі для часу «здійснення мрій» ситуації, якими скористалися та вибороли мету успішні люди сучасності, мають, все таки, певну низку факторів, сукупність яких, й приводитиме до створення необхідних умов.
Напроти, відсутність таких факторів, часто обумовлювала «деградацію успіху», навіть, в нащадків успішних батьків, які, мали, здавалося б, усі можливості для успішного початку власної справи або підтримки створеного предками.
Дональд Трамп, доволі одіозний, сорок п’ятий президент Сполучених Штатів Америки, гарний приклад того, як не лише зберегти та збільшити родинні статки, але й створити у «родинному дереві» власну гучну та, несподівану для родини успішних бізнесменів, політичну кар’єру.
«Козир» - саме так, можна перекласти фамілію Дональда Трампа з англійської. Можливо, саме це, посприяло на створення характеру гравця у малого Донні, а можливо, й суворий характер батька, який доволі суворо «тиснув» на Дональда з дитинства, навчив його «тримати удар» та розвив в Трампа-молодшого, неабияку ділову хватку.
Сам екс президент США, завжди говорив, що має «шість головних аспектів», які вважає тими, що обумовлюють результативний шлях до омріяного успіху.
Саме таке виховання та такі відносини з батьком, як й взагалі, атмосферу родини, в якій йому довелося рости, Дональд Трамп вважав, таким собі «must have», що обумовлює настання можливості успіху
З самого дитинства, Трампа вчили психології «переможця», яка базується на трьох головних принципах:
Відомо, що під час свого навчання. Трамп не відрізнявся «гарними оцінками». Проте, Дональд й не прагнув мати саме «відмітки». Він завжди прискіпливо та ретельно вивчав лише те, що цікавило його по-справжньому, або гарантовано могло обумовити допомогу в досягненні успіху.
Скептики скажуть про відсутність труднощів в сина багатого батька, але, у той час, коли батько Трампа був відомим та успішним гравцем на ринку будови житла для середнього класу та бюджетників з соціально незабезпечених прошарків населення, Дональд «пішов» геть іншим шляхом.
Він повний новачок, розпочав та самостійно відшукав інвесторів, щоб заявити про себе, як забудовник для VIP користувачів та еліти Америки. Повірьте – це складне завдання, тож, переможець Трамп, стовідсотково, розуміється на труднощах.
Така ментальність, обумовила працю Трампа у режимі «нон стоп». У той час, коли після вдалого виконання проектів, більшість забудовників відпочивали чи вдумливо «прораховували» наступні кроки, Трамп, ще на стадії завершення однієї будівлі, вже хапався за усі нові можливості. Як бачите, це спрацювало.
Й мова, не лише про зовнішній вигляд та загальну репутацію. Дональд Трамп вважає, що лише створення зі свого імені справжнього відомого бренду, обумовлює «безпеку та результативність» співпраці з такою людиною для всіх її партнерів, яких, при таких розкладах, має бути не мало.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?