RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

20.06.2019 556Автор: Олександр Мавлідінов
Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

20.06.2019     556Автор: 

Як часто, невдача у справах, на які покладалися «великі надії», завдає людині такої моральної поразки, що, практично, вибиває в неї «землю з-під ніг» та змушує «опускати руки»?

Статистика багатьох опитувань та досліджень, у тому числі, й тих, що проводили аналітики Jobs.ua, демонструє з цього питання, невтішні дані. Як правило, майже 90% сучасних людей, зазнавши серйозних фінансових втрат на старті своїх бізнес-проектів, зупиняються одразу, не намагаючись зберігати «життєздатність» зроблених починань.

Проблеми із поверненням кредитних коштів, на яких базується більшість «бізнес стартів» сьогодення, чи неможливість виконання якихось інших зобов’язань, змушують людей відступати, та робити все те, що не зробить ситуацію із провалом ще гіршою.

Але, дивлячись на де-які приклади з життя багатьох відомих та забезпечених індивідуумів, імена яких вже потрапили до «зали слави» світового бізнесу, можна побачити те, що, саме періоди таких серйозних фінансових невдач, ставали для них початком «нової ери», наповненої суцільним успіхом та скорим визнанням.

Кажуть, що вдалий бізнесмен – це, у тому числі, й талант. Так то чи ні – ще питання, але одне можна сказати впевнено: такі людські приклади демонструють й справді «інше тісто», з якого зроблені характери іх героїв. Сьогодні, ці історії успіху увійшли у категорію легенд, а люди, що їх здійснили, продовжують надихати людство.

Відомий Білл Гейтс, не дуже афішує таку собі компанію, як «Traf-0-Data» - своє перше творіння. Початок бізнесу відомої людини закінчився не просто фінансовим крахом. Обладнання, яке пан Гейтс підрядився створювати у рамках заказу від міської влади, провалило випробування та створило вкрай негативну репутації, я к компанії, так й її засновнику. Гейтс не зупинявся, незважаючи на усі ускладнення того періоду. Зараз, результати його настирності та сили волі, відомі більшості сучасних людей.

Фанати фільмів, знятих іншою культовою особистістю – Стівеном Спілбергом, мабуть, здивуються, узнав, що феноменального режисера, свого часу не прийняли до режисерського факультету Школи кінематографічних мистецтв. Провалив Спілберг й вступ до інших факультетів навчального закладу. Незважаючи на думку оточуючих, які вважали це 100% знаком того, що кінематограф, не є парафією Стівена, юнак не здався й вступив до…технічного коледжу. У вільний, від ненависного навчання час, Спілберг зумів зняти аматорське короткометражне кіно, на яке звернули увагу у адміністрації компанії Universal Pictures. Що було далі – всі прекрасно знають. Спілберг отримав всесвітнє визнання, а людство шедевр «Зоряних війн» та багато інших чудових кінострічок.

Свого часу, із записом «недостатньо творча особа», з редакції газети було звільнено… Уолта Діснея. Й, поки близькі люди благали Уолта «прозріти» та зайнятися «реальною справою», Дісней наполегливо робив те, у що вірив. Забраковані у той час багатьма студіями його «дивні й незрозумілі персонажі» Міки Маус та Дональд Дак, сьогодні справедливо вважаються культурним явищем у світі анімаційних фільмів.

Цей список, «невдахів на старті», звичайно ж, можна продовжити. Але, навіть ці три приклади, чудово демонструють, як по-справжньому мало, може означати думки «професіоналів», оточуючих початківця та інших «авторитетних» осіб. Та, як багато значить невмируща віра людини, в ту справу, що вже встигла «запалити» його душу.

Тож, віримо у себе та стаємо успішними.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх