RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Интересно о бизнесе
  4. Мужчины, которые изменили мир
  5. Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

20.06.2019 533Автор: Олександр Мавлідінов
Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"

20.06.2019     533Автор: 

Як часто, невдача у справах, на які покладалися «великі надії», завдає людині такої моральної поразки, що, практично, вибиває в неї «землю з-під ніг» та змушує «опускати руки»?

Статистика багатьох опитувань та досліджень, у тому числі, й тих, що проводили аналітики Jobs.ua, демонструє з цього питання, невтішні дані. Як правило, майже 90% сучасних людей, зазнавши серйозних фінансових втрат на старті своїх бізнес-проектів, зупиняються одразу, не намагаючись зберігати «життєздатність» зроблених починань.

Проблеми із поверненням кредитних коштів, на яких базується більшість «бізнес стартів» сьогодення, чи неможливість виконання якихось інших зобов’язань, змушують людей відступати, та робити все те, що не зробить ситуацію із провалом ще гіршою.

Але, дивлячись на де-які приклади з життя багатьох відомих та забезпечених індивідуумів, імена яких вже потрапили до «зали слави» світового бізнесу, можна побачити те, що, саме періоди таких серйозних фінансових невдач, ставали для них початком «нової ери», наповненої суцільним успіхом та скорим визнанням.

Кажуть, що вдалий бізнесмен – це, у тому числі, й талант. Так то чи ні – ще питання, але одне можна сказати впевнено: такі людські приклади демонструють й справді «інше тісто», з якого зроблені характери іх героїв. Сьогодні, ці історії успіху увійшли у категорію легенд, а люди, що їх здійснили, продовжують надихати людство.

Відомий Білл Гейтс, не дуже афішує таку собі компанію, як «Traf-0-Data» - своє перше творіння. Початок бізнесу відомої людини закінчився не просто фінансовим крахом. Обладнання, яке пан Гейтс підрядився створювати у рамках заказу від міської влади, провалило випробування та створило вкрай негативну репутації, я к компанії, так й її засновнику. Гейтс не зупинявся, незважаючи на усі ускладнення того періоду. Зараз, результати його настирності та сили волі, відомі більшості сучасних людей.

Фанати фільмів, знятих іншою культовою особистістю – Стівеном Спілбергом, мабуть, здивуються, узнав, що феноменального режисера, свого часу не прийняли до режисерського факультету Школи кінематографічних мистецтв. Провалив Спілберг й вступ до інших факультетів навчального закладу. Незважаючи на думку оточуючих, які вважали це 100% знаком того, що кінематограф, не є парафією Стівена, юнак не здався й вступив до…технічного коледжу. У вільний, від ненависного навчання час, Спілберг зумів зняти аматорське короткометражне кіно, на яке звернули увагу у адміністрації компанії Universal Pictures. Що було далі – всі прекрасно знають. Спілберг отримав всесвітнє визнання, а людство шедевр «Зоряних війн» та багато інших чудових кінострічок.

Свого часу, із записом «недостатньо творча особа», з редакції газети було звільнено… Уолта Діснея. Й, поки близькі люди благали Уолта «прозріти» та зайнятися «реальною справою», Дісней наполегливо робив те, у що вірив. Забраковані у той час багатьма студіями його «дивні й незрозумілі персонажі» Міки Маус та Дональд Дак, сьогодні справедливо вважаються культурним явищем у світі анімаційних фільмів.

Цей список, «невдахів на старті», звичайно ж, можна продовжити. Але, навіть ці три приклади, чудово демонструють, як по-справжньому мало, може означати думки «професіоналів», оточуючих початківця та інших «авторитетних» осіб. Та, як багато значить невмируща віра людини, в ту справу, що вже встигла «запалити» його душу.

Тож, віримо у себе та стаємо успішними.

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх