Пока Соединенные Штаты борются с крупнейшей за последние годы безработицей, американские ученые уже многие годы пытаются выяснить, как именно экономическая ситуация в стране отражается на здоровье людей.
«Наши исследования показали, что вечный страх потерять рабочее место оказывает прямое влияние на здоровье работающего человека», – заявила социолог Сара Бургард из Уничерситета штата Мичиган.
Бургард и ее коллеги проводили свои исследования, основываясь на показаниях самочувствия 1700 взрослых людей, сообщает GZT.ru. Эксперимент проводился с 1986 по 1989 и с 1995 по 2005 годы, передает Reuters. Среди опрашиваемых были как безработные, так и работающие люди.
За эти годы ученые выяснили, что хронический страх перед потерей работы гораздо опаснее курения и повышенного давления. Бургард считает, что именно неизвестность таким пагубным образом влияет на самочувствие работающего человека. По словам социолога, безработные должны помогать своим работающим собратьям и объяснять им, что в потере работы нет ничего страшного.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.