Следуя «зову тренда», Jobs.ua провел собственное исследование, чтобы узнать отношение наших пользователей к такой злободневной сегодня теме, как работа за рубежом.
Среди респондентов, принявших участие в социальном онлайн опросе, мнения разделились следующим образом.
Интересуются и активно занимаются поисками такой работы 32% опрошенных украинцев. Еще, 23% - готовы, в принципе, к смене рынка труда, однако, сомневаются, что их навыки окажутся там востребованными.
25% ответили отрицательно, мотивируя свой выбор «отказом уезжать из своей страны». 4% - также отказались от зарубежных вакансий, уточнив, что не очень верят той информации о подобных поездках, что находится в свободном доступе.
3% уже успели попробовать поработать вдали от родины и получили негативный опыт, принесший им разочарование в трудовой миграции.
Ну, а 13% среди участников опроса сообщили, что как раз и работают таким образом, уточнив и то, что они весьма довольны сделанным выбором.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.