Следуя «зову тренда», Jobs.ua провел собственное исследование, чтобы узнать отношение наших пользователей к такой злободневной сегодня теме, как работа за рубежом.
Среди респондентов, принявших участие в социальном онлайн опросе, мнения разделились следующим образом.
Интересуются и активно занимаются поисками такой работы 32% опрошенных украинцев. Еще, 23% - готовы, в принципе, к смене рынка труда, однако, сомневаются, что их навыки окажутся там востребованными.
25% ответили отрицательно, мотивируя свой выбор «отказом уезжать из своей страны». 4% - также отказались от зарубежных вакансий, уточнив, что не очень верят той информации о подобных поездках, что находится в свободном доступе.
3% уже успели попробовать поработать вдали от родины и получили негативный опыт, принесший им разочарование в трудовой миграции.
Ну, а 13% среди участников опроса сообщили, что как раз и работают таким образом, уточнив и то, что они весьма довольны сделанным выбором.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?