UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Вся правда про роботу за кордоном
 5. "Свой" или "чужой" рынок труда?

"Свой" или "чужой" рынок труда?

10.10.2018 352Автор: Олександр Мавлідінов
"Свой" или "чужой" рынок труда?

"Свой" или "чужой" рынок труда?

10.10.2018     352Автор: 

Следуя «зову тренда», Jobs.ua провел собственное исследование, чтобы узнать отношение наших пользователей к такой злободневной сегодня теме, как работа за рубежом.

Среди респондентов, принявших участие в социальном онлайн опросе, мнения разделились следующим образом.

Интересуются и активно занимаются поисками такой работы 32% опрошенных украинцев. Еще, 23% - готовы, в принципе, к смене рынка труда, однако, сомневаются, что их навыки окажутся там востребованными.

25% ответили отрицательно, мотивируя свой выбор «отказом уезжать из своей страны». 4% - также отказались от зарубежных вакансий, уточнив, что не очень верят той информации о подобных поездках, что находится в свободном доступе.

3% уже успели попробовать поработать вдали от родины и получили негативный опыт, принесший им разочарование в трудовой миграции.

Ну, а 13% среди участников опроса сообщили, что как раз и работают таким образом, уточнив и то, что они весьма довольны сделанным выбором.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору