Бажаємо ми того, чи ні, але світ навколо нас не просто змінюється, дивуя все новими метаморфозами й перетворюючи на реальність, ще не таку давню фантастику.
Як, вже інформував Jobs.ua, останнім часом більшає кількість відомих публічних персон, що відкрито виказують своє занепокоєння щодо автоматизації світової єкономіки, яка вже зараз швидко набирає свої оберти.
З одного боку, такі «страхи» мають певний сенс, так як на ринках праці різних країн, у декількох непов’язаних між собою сферах людської діяльності, вже було зафіксовано випадки масового звільнення працівників-людей. Відбулось це завдяки успішної роботизації власниками багатьох процесів на виробництві або заміною декількох IT-відділів на спеціальну програму, що значно швидше й безумовно надійніше вміє виконувати аналогічну роботу.
Вирішивши таким чином питання ,економії коштів, власники таких бізнесів закономірно не побачили рентабільності в подальшому наданню людям робочих місць.
А, поки місцевий уряд «ломає макитри», намагаючись вирішити такі питання й забезпечити своїх громадян їх правом на працю, треба спробувати побачити й щось позитивне, що однозначно має бути в процесі світової автоматизації.
Так, при найми, поданні ЇЇ Королевської Величності, на вішають носа й зустрічають «автоматизовану навалу» із суто англійським спокоєм, демонструючи приклади ефективного сімбіозу у праці з новими «колегами-конкурентами».
Кмітлива пишуча братія з берегів Туманного Альбіону, швидко зорієнтувалась й на сторінках, одразу декількох видань, розпочала безпрецедентний проект, створюючи статті та інформаційний контент «у співавторстві з роботами».
Як повідомила британська The Financial Time, використовуючи нове програмне обладнання зі скороченою назвою RADAR, журналісти розпочали публікації нових «співавторських» статей, що дуже прийшлись до смаку читачам.
Дане програмне забезпечення створене спеціально для швидкого та ретельного пошуку у мережі «інету» інформації статистичного напрямку, й дуже гарно виконує свою роботу, звільняючи людину від рутинної праці. Знайшовши інфу по заданій тематиці, програма формує з неї смисловий текст, який потім із задоволенням обробляє жива людина, додаючи статтям звичного для читатча вигляду подачі матеріалу та літературно «прикрашаючи» суху мову RADARу, своїм «живим людським баченням».
Проект розпочато не так давно, але він вже встиг подарувати аудиторії біля 20 цікавих статей, й став «на озброєння» у 35-ти регіональних виданнях З’єднанного Королівства.
З’ясовуємо разом з Jobs.ua, які бізнес-ідеї можна розвивати в 2025 році з активним використанням ШІ.
На заміну старій філософії work-life balance приходить нова концепція, work-life blend. Розбираємося разом із Jobs.ua, що за новий тренд з’явився в світі праці.
У вашому оточенні є люди, які говорять так швидко і нерозбірливо, що нічого не збагнеш? Але навіть такі люди можуть заговорити чітко і переконливо, якщо скористаються добіркою чудових вправ для дикції, які підготував Jobs.ua.
Ви знали, що один цікавий тест на визначення профпридатності допоміг незвичайному в’язню втекти з в’язниці? Поговоримо про це в статті, а також з’ясуємо, які популярні тести стануть орієнтиром у визначенні ваших сильних сторін і вибору професійної кар’єри.
Портал з працевлаштування і пошуку роботи Jobs.ua поставив низку питань штучному інтелекту Grok від X, щоб дізнатися, що думає цей ШІ про перспективи такої цікавої, потрібної і важливої в літературному світі професії, як літературний агент.