Бажаємо ми того, чи ні, але світ навколо нас не просто змінюється, дивуя все новими метаморфозами й перетворюючи на реальність, ще не таку давню фантастику.
Як, вже інформував Jobs.ua, останнім часом більшає кількість відомих публічних персон, що відкрито виказують своє занепокоєння щодо автоматизації світової єкономіки, яка вже зараз швидко набирає свої оберти.
З одного боку, такі «страхи» мають певний сенс, так як на ринках праці різних країн, у декількох непов’язаних між собою сферах людської діяльності, вже було зафіксовано випадки масового звільнення працівників-людей. Відбулось це завдяки успішної роботизації власниками багатьох процесів на виробництві або заміною декількох IT-відділів на спеціальну програму, що значно швидше й безумовно надійніше вміє виконувати аналогічну роботу.
Вирішивши таким чином питання ,економії коштів, власники таких бізнесів закономірно не побачили рентабільності в подальшому наданню людям робочих місць.
А, поки місцевий уряд «ломає макитри», намагаючись вирішити такі питання й забезпечити своїх громадян їх правом на працю, треба спробувати побачити й щось позитивне, що однозначно має бути в процесі світової автоматизації.
Так, при найми, поданні ЇЇ Королевської Величності, на вішають носа й зустрічають «автоматизовану навалу» із суто англійським спокоєм, демонструючи приклади ефективного сімбіозу у праці з новими «колегами-конкурентами».
Кмітлива пишуча братія з берегів Туманного Альбіону, швидко зорієнтувалась й на сторінках, одразу декількох видань, розпочала безпрецедентний проект, створюючи статті та інформаційний контент «у співавторстві з роботами».
Як повідомила британська The Financial Time, використовуючи нове програмне обладнання зі скороченою назвою RADAR, журналісти розпочали публікації нових «співавторських» статей, що дуже прийшлись до смаку читачам.
Дане програмне забезпечення створене спеціально для швидкого та ретельного пошуку у мережі «інету» інформації статистичного напрямку, й дуже гарно виконує свою роботу, звільняючи людину від рутинної праці. Знайшовши інфу по заданій тематиці, програма формує з неї смисловий текст, який потім із задоволенням обробляє жива людина, додаючи статтям звичного для читатча вигляду подачі матеріалу та літературно «прикрашаючи» суху мову RADARу, своїм «живим людським баченням».
Проект розпочато не так давно, але він вже встиг подарувати аудиторії біля 20 цікавих статей, й став «на озброєння» у 35-ти регіональних виданнях З’єднанного Королівства.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.