На перегоне Верхнеднепровск-Верховцево на полном ходу из него выпал пассажир, связанный веревкой. При падении мужчина получил смертельные травмы. Выяснилось, что все началось на маленькой станции в Джанкойском районе.
37-летний пассажир принялся обильно употреблять спиртное. По словам очевидцев, дойдя до кондиции, мужчина стал приставать к попутчикам, громко смеяться и даже драться. Уговоры на него не действовали, более того, он бравировал тем, что только вышел из тюрьмы, поэтому его лучше не гневить. Тогда проводник позвал на помощь коллегу из соседнего вагона и вместе они связали дебошира и вынесли его в тамбур. В вагоне наступил покой, но вскоре связанный дебошир умудрился открыть двери вагона и, потеряв равновесие, выпал наружу.
"Проводник должен был вызвать милицию. Но почему-то этот поезд сотрудники милиции не сопровождали", - рассказали в пресс-службе линейной милиции Приднепровской железной дороги. 29-летний проводник Виктор сейчас находится в Днепропетровском СИЗО. Против него возбудили уголовное дело по статье "Нарушение правил безопасности движения". Проводнику грозит от 7 до 12 лет заключения. Во Львове у него осталась семья с двумя маленькими сыновьями.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.