1) Соискатель вежливо попросил работодателя покинуть кабинет, чтобы он смог ответить на личный телефонный звонок;
2) Предложил работодателю подвезти его до дому по окончанию собеседования;
3) Нюхал свои подмышки по дороге в переговорную;
4) Сообщил, что его выгнали с прошлого места работы за изжитие начальника;
5) Спустил воду в туалете во время телефонного разговора с работодателем;
6) Отказался от предложения перекусить, обосновав это тем, что он сегодня планирует напиться;
7) Все время причесывался во время собеседования, выскоблив в результате себе лысину;
8) Поступая на должность бухгалтера заявил, что больше привлекает работа с людьми, а с цифрами он работать не умеет;
9) Утверждал, что не может показать образцы работы, поскольку ранее работал для ЦРУ под грифом "секретно";
10) Сообщил, что не может работать много, поскольку его дядюшка умирает, и он готовится получить наследство.
Из других наиболее стандартных ошибок, менеджеры по персоналу отметили неподходящую для случая одежду, плохие отзывы о предыдущих работодателях, равнодушие к предполагаемой должности, высокомерное поведение, уклонение от ответов и отсутствие нормальных встречных вопросов.
Источник: Life.YoRead.ru
Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.