Зима перетнула свій екватор, і роботи в тренерів фітнес-залів побільшає. Люди охочіше будуть відвідувати тренування, бо треба повертати форму після свят. І якщо у вас назріло питання, якою б музикою урізноманітнити персональні тренування – скористайтеся добіркою сучасного енергійного репу від Jobs.ua, щоб силові і кардіо-тренування минали значно бадьоріше і веселіше.
Всім, хто любить виконувати фізичні вправи. Урізноманітнення тренувань якісною музикою обов’язково привнесе у ваші заняття щось нове. Ті, хто багато років займаються в залі, напевне відчували це на собі, коли старі плейлисти набридли, а нову класну музику не вдається найти. Ця добірка теж для вас.
І одразу – з козирів.
Цього молодого чорношкірого репера, на жаль, уже немає на світі. Але він встиг залишити багато драйвової музики, і ось вам найкращі треки з його короткої, але яскравої кар’єри (треків буде багато, ви зможете сформувати з них плейлист на 40-50 хвилин тренувань, і вони не будуть повторюватись):
Не дивуйтеся, що так багато композицій. Пісні цього репера мовби створені для виснажливих тренувань (принаймні, більшість).
З цим репером усе гаразд і, без сумніву, ми почуємо від нього ще багато хітів. А наразі ловіть трійку енергійних треків від Пост Мелона:
Ще один цікавий сучасний репер, який для шанувальників цього стилю музики давно став легендою. Його найкращі енергійні треки:
Щоб ще більше урізноманітнити музику для тренувань, додайте в плейлист композиції від легенд американського репу – Тупака Шакура і Ву-Танг Клану. Надихайтеся найкращим, щоб отримувати максимальну користь від занять.
Ось вам декілька причин, щоб почати тренуватися з музикою (якщо ви досі цього не робите):
Це дійсно так: коли слухаєш музику під час підходів, важчі підходи даються легше. В результаті можете зробити більше повторів, всього лиш слухаючи важкий метал чи альтернативний рок. І, звичайно, не забувайте згаданих у нашій статті сучасних американських реперів, музика яких мовби зіткана з дикої енергії покоління зумерів.
І якщо така музика допоможе підняти ефективність тренувань бодай на 10-15% відсотків, це вже непогано, як вважаєте?
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».