RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Ваше здоровье
  5. Трудоголізм виліковний

Трудоголізм виліковний

29.09.2019 579Автор: Лоліта Платошкіна
Трудоголізм виліковний

Трудоголізм виліковний

29.09.2019     579Автор: 

Будь-який спеціаліст мріє про улюблену роботу, до якої лежить серце і подумки, на яку хочеться бігти з ранку і засиджуватись допіздна. Але й це бажання може зіграти з вами злий жарт, якщо така любов до вашої роботи переросте в трудоголізм. Дуже важливо бачити цю грань і вчасно зупинятися у своїх поривах працьовитості.
Хворобливий трудоголізм і справді негативно відображається на загальному почутті спеціаліста, на його здоров’ї, часто на особистому житті. Проблема в тому, що не кожний спеціаліст може самостійно це помітити та навчитися розподіляти час роботи та відпочинку.

Вчимося розподіляти роботу та відпочинок

Якщо ви або ваші рідні помітили ваш надмірний трудоголізм, не засмучуйтесь, він виліковний. Лише дайте собі обіцянку, що покладете зусилля, щоб його подолати. Ну а ми допоможемо вам в цьому практичними порадами від психологів та менеджерів з персоналу.
Найперше з чого треба почати - встановити кордони робочого часу та відпочинку. І це відноситься не тільки до початок-кінець робочого дня, а й на вихідні. Трудоголіки часто й на вихідних не можуть полишити свої робочі справи. На початку можете ставити будильник, коли підходить час обідньої перерви чи кінець дня. Це допоможе вам краще орієнтуватися в часі та просторі. На вихідні візьміть собі за обов’язок планувати свій відпочинок: робіть його більш активним та функціональним. Тоді ви будете точно знати, що у вас не було вільного часу нудьгувати та передивлятися робочі справи чи листи.
По-друге, приділіть увагу особисто собі. Багато хто з трудоголіків - це люди, які зовсім забули про себе. Якщо з’являється вільна хвилинка, вони приділяють увагу роботі, забуваючи про себе. Психологи радять таким людям свій вільний час приділяти саме собі. Подумайте, що вам необхідно привести до ладу. Можливо, вам потрібно зайнятися своїм здоров’ям і записатися на тренажери, а може цей час краще виділити для спілкування з рідними чи друзями.
Ще одна порада - потурбуйтеся про розклад. Саме він допоможе вам вчасно прокидатися, приходити на роботу, виконувати завдання вчасно, закінчувати роботу, повертатися додому, вчасно лягати спати.

Читайте также

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 Август, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

↑ Наверх