Трудовая миграция в Украине продолжает набирать обороты, рискуя, постепенно трансформироваться в просто миграцию.
Как узнал Jobs.ua, на сегодняшний день в соседней Польше работает и проживает постоянно, не менее 2 000 000 наших граждан. По словам чрезвычайного и полномочного посла Польши в Украине пана Пекло, украинцы составили наибольшую группу среди иностранцев, проживающих в этой стране.
Кроме того, Ян Пекло отметил тот факт, что украинских рабочих высоко ценят в его стране, выразив при этом уверенность, что явление трудовой миграции полезно не только для Польши, но и для Украины.
В качестве примера такой пользы, пан посол назвал сумму в 100 млрд гривен, которую, по его данным, перечислили в прошлом году в Украину, работающие в Польше наши граждане.
Однако, как известно, несмотря на существенную помощь в наполнении отечественного бюджета, отток рабочих кадров из страны, в итоге может привести к полному прекращению развития экономики страны в целом.
Остается надеяться на то, что правительство понимает возникшую проблему и собирается ее решать в самое ближайшее время. Ведь только стабильность и развитие экономики нашей страны, даст толчок к реальному увеличению доходов граждан, тем самым нивелировав все соблазны покидать родину в поисках достойного заработка.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».